MojAndroid

Google nás pred niekoľkými dňami skutočne zaskočil a bez akéhokoľvek upozornenia predstavil vývojársku verziu nového systému Android N. V posledných dvoch rokoch pritom ukázal takúto verziu systému až počas Google I/O, no teraz sa zdá, že sa v Google poponáhľali, čo by mohlo znamenať aj skoršie predstavenie nového systému. Hoci Google takto trochu porušil vzorec z predchádzajúceho obdobia, ďalšie zvyky zostali zachované. Nový systém nesie označenie Android N, pričom písmeno nasleduje v abecede hneď za začiatočným písmenom predchádzajúcej verzie. Ak Google dodrží aj ďalšiu tradíciu, novinka ponesie názov po nejakej cukrovinke alebo sladkosti. Ktorá to ale bude?

Náš tip
Ako stiahnuť Android N cez Android Beta Program | NÁVOD

Nutella

Nás Európanov zrejme napadne Nutella, nugát či známa spoločnosť Nestlé. V zahraničí ale prichádzajú do úvahy aj mnohé ďalšie známe sladkosti, ktoré u nás také známe nie sú. Nocciola, Nilla Waffers, Norman Tart, Nutter Butter, Neapolitan či čokoľvek orieškové (Nut). Možností je tak skutočne veľké množstvo, no ktorú si podľa vás Google vyberie? My by sme dali tip globálne známym pomenovaniam Nutella alebo Nestlé, prípadne orieškovej zmrzline alebo inej pochúťke s touto príchuťou. Do predstavenia oficiálnej verzie systému zostáva ešte niekoľko mesiacov, a tak sa nič nestane, ak začneme už teraz špekulovať. Hlasujte preto v našej ankete a nezabudnite sa vyjadriť aj v diskusii pod článkom.

Ako sa bude volať Android N?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

11.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+