MojAndroid

Zahraničný portál Android Police už v minulosti priniesol dizajnové a funkčné odhalenia z verzií Androidu, ktoré ešte neboli ani predstavené a je možné, že sú nejakým spôsobom napojení priamo na Google alebo interného človeka. Po odhalenom dizajne novej notifikačnej lišty totižto prichádza toto zahraničné médium opäť s odhalením. Tentokrát na screenshotoch ukázalo nový dizajn nastavení v Androide 7.0 N. 

android-n-nastavenia-1 android-n-nastavenia-2

Novinkou je kontextové hamburger menu, ktoré umožňuje používateľovi rýchlo prepínať medzi jednotlivými sekciami nastavení. Inak sa v nastaveniach nachádzajú trochu pozmenené ikony a názvy, no v zásade sa od nastavení v Androide 6.0 Marshmallow neodlišujú až v toľkých prvkoch. Hlavnou novinkou je spomínané kontextové menu, ktoré používateľovi pri hľadaní špecifických nastavení ušetrí nejaký ten čas. Ako sa nové nastavenia v Androide 7.0 N pozdávajú vám?

android-n-nastavenia-3

Náš tip
Android N možno prinesie radikálnu zmenu v menu s nastaveniami

Zdroj: AndroidPolice

4.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+