MojAndroid

Spoločnosť Google zverejnila v obchode Play knihu Quick Start Guide pre systém Android 6.0 Marshmallow. Ide o sprievodcu novým systémom, ktorý podrobne popisuje funkcie a možnosti, ktoré táto aktualizácia pre najpoužívanejší mobilný operačný systém na svete prináša.

Tento oficiálny dokument má rozsah cez 60 strán a vysvetľuje základné, ale aj pokročilé funkcie nového systému. Ak by ste si chceli tento dokument prelistovať, najviac vás zrejme zaujme pasáž o funkcii Google Now on Tap, ktorá má v systéme Android 6.0 Marshmallow premiéru a ktorá ponúka pokročilé kontextové vyhľadávanie pri bežnej práci s aplikáciami. V dokumente sa dočítate, ako presne novinka funguje a v akých situáciách vám bude k dispozícii.

Okrem toho tu ale nájdete aj ďalšie informácie, z ktorých mnohé sú určené najmä pre úplných nováčikov bez akýchkoľvek skúseností so systémom Android. Ak si ale chcete prečítať podrobnejšie informácie o funkciách v novej verzii systému, v sprievodcovi od Google nájdete aj tie. Kniha je už teraz dostupná v obchode Play a ak máte záujem, môžete si ju stiahnuť zadarmo priamo na tomto odkaze.

Zdroj: Android Authority

17.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+