MojAndroid

Problémy s RAM v systéme Android vznikli už vo verzii Android Lollipop. Tieto chyby boli v podstate vyriešené už pred nejakým časom, no potom sa zrazu znovu objavili vo verzii Android Marshmallow. Mnohí používatelia sa sťažovali na zlú distribúciu pamäte či problémy pri multitaskingu, ktoré sa pred tým neobjavovali. Teraz sa už ale zdá, že Google problémy definitívne vyriešil a opravu ponúkne už veľmi skoro.

Náš tip
Android Marshmallow rastie stále veľmi pomaly

Oprava tohto problému bude podľa oficiálneho vyhlásenia dostupná v nových verziách systému. To by teoreticky mohlo znamenať, že sa jej dočkáme až s príchodom finálnej verzie systému Android N, no nevidíme dôvod, prečo by nemohla byť majiteľom Nexus zariadení sprístupnená v rámci najbližšej bezpečnostnej aktualizácie, ktoré internetový gigant vydáva každý mesiac. Ak by sa oprava nedostala do júlovej aktualizácie, s najväčšou pravdepodobnosťou ju uvidíme v auguste.

Zdroj: AOSP Issue Tracker via pocketnow

15.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+