MojAndroid

Počítajúci David alias Zidan, ktorý sa stal hitom internetu vďaka kontroverznému videu, si zahral hlavnú úlohu v novej Android hre Zidan. Jeho najväčšie hlášky “Deveť”, “Zidan”, “Sufurky” alebo “Ja neviem uš” sa stali opäť piliermi titulu, ktorý sa stavia do nekonečných zástupov kópií populárneho Flappy Birds.

Autor hry, ktorý vystupuje pod pseudonymom eighthunter sa rozhodol zmenil základný koncept hry a prispôsobil ho na margo Davida. Namiesto lietajúceho vtáčika uvidíte na obrazovke Zidanovu hlavu na motorke a vašim cieľom je zozbierať čo najviac sufuziek, ktoré sa objavujú naprieč nebezpečným prostredím “Luňýka”. Samozrejmosťou sú obľúbené hlášky a chytľavá hudba, vďaka čomu si užijete veľa zábavy.

Náš tip
Zidan Bird – remake známej hry v štýle počítajúceho Dávida

Zidan Android hra Zidan Android hra Zidan Android hra

Hra je dostupná pre mobilné zariadenia s Androidom a môžete si ju zahrať aj v prehliadači na stránke zidan.sk. Na to však budete musieť mať nainštalovaný Unity web player. Hre dávame hodnotenie deväť hviezdičiek a odporúčame ju všetkým fanúšikom počítajúceho Davida, ktorí hľadajú jednoduchú zábavku pre nudné chvíle. Nezabudnite sa s nami podeliť o vaše skóre dole v komentároch.

11.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+