MojAndroid

Veľmi nás poteší, keď z času na čas natrafíme na hru, ktorá sa úplne vymyká akýmkoľvek deleniam do kategórií či štýlov. Niekedy je to síce iba mix všakovakého druhu bez hlavy a päty, no to určite nie je prípad českého titulu Syrový svet. Ten je výborne spracovanou hrou pre Android zariadenia a hoci je určený primárne mladším hráčom, dokáže zaujať aj starších, pričom opráši ich schopnosti a zručnosti.

Artwork A 960 x 640

Syrový svet je komplexne spracovanou hrou, ktorá ponúka pútavý príbeh myšiaka, ktorému došiel syr a vydal sa hľadať ho do sveta. V hre vás prevedie siedmimi rôznymi lokalitami, na ktorých na vás čakajú rôzne minihry zamerané na logiku, postreh alebo rýchlosť, takže si precvičíte všetky dôležité zmysly a vaše mozgové závity. Čakajú na vás úlohy ako triedenie odpadu, rôzne matematické či logické hádanky, hľadanie rôznych predmetov v miestnosti a podobne. Všetky úlohy sú rozdelené do 35 úrovní a dostať sa cez všetky vám dá rozhodne zabrať.

Okrem zaujímavého gameplayu, ktorý obsahuje i náučnú časť s faktami a rôznymi návodmi z reálneho života, prichádza titul Sýrový svet s naozaj pekne spracovanou kreslenou grafikou a výnimkou nie sú ani zvuky a hudba, ktoré sa v porovnaní s konkurenciou nemusia vôbec hanbiť. Na záver už dodáme iba to, že hra je dostupná bezplatne z Obchodu Play a ak vás zaujala, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

13.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+