MojAndroid

Blížiacu sa športovú udalosť majstrovstiev sveta vo futbale môžete oslavovať aj mobilnou hrou. Na mysli máme konkrétne titul od českého vývojárskeho štúdia NOXGAMES s názvom Puppet Soccer 2014. Ide o zábavné spracovanie majstrovstiev s jednoduchou grafikou a intuitívnym ovládaním, ktoré sa stalo populárnym na platforme iOS. Dnes si túto hru ale môžete vychutnať aj na vašich Android zariadeniach a ak vás zaujíma futbal ako šport, rozhodne by ste ju mali aspoň vyskúšať. O titule Puppet Soccer 2014 si povieme v nižšie situovaných riadkoch.

puppet soccer 2014 1

Puppet Soccer 2014 je zábavný futbal v štýle 1v1, ktorý hráte za jeden z 32 futbalových tímov majstrovstiev sveta. K dispozícii máte viac ako 70 národných futbalových hrdinov zobrazených v trefných karikatúrach, s ktorými sa snažíte vyhrať simulované zápasy. Okrem klasických striel na bránu môžete využívať aj lob či točenú strelu, no k výhre vám určite dopomôže aj jedno z 8 vylepšení, ktoré aktivujete trafením loptou. Na hráčovi si zas môžete vylepšiť výskok, rýchlosť či silu kopu.

Hra je dostupná bezplatne a hráčov určite poteší aj multiplayerom na jednom zariadení. Ak vás zaujala, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie. V komentároch vyjadrujte svoje názory na tento zaujímavý titul.

Verzia: 1.0.118
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.118
Aktuálna cena: Zdarma

6.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+