MojAndroid

V obchode Google Play sa po mnohých mesiacoch exkluzivity v Amazon AppStore objavil herný titul Batman: Arkham City Lockdown. Ak teda túto hru poznáte a čakáte kým sa dostane aj do vašich zariadení, môžete si ju stiahnuť. Predtým je však vhodné spomenúť, že hra je dostupná a optimalizovaná momentálne len pre tablety, ako Samsung Galaxy Tab, Asus Transformer, Nexus 7 a iné. Jedná sa o bojovú 3D hru ovládanú dotykovými gestami, kde je vašou úlohou vymlátiť dušu z mnohých zločincov, ktorí unikli z väzenia a terorizujú mesto. V boji sa stretnete aj so známymi postavami, ako je Joker a Two-Face.

Batman: Arkham City Lockdown Android hry

Ak máte dostatočne výkonný Android tablet schopný spustiť túto akčnú “päsťovačku”, hru si môžete zakúpiť v obchode Google Play za sumu 4,47 € kliknutím na nižšie uvedený widget. Odporúčame vám pozrieť si aj video z predstavenia hry, ktoré nájdete nižšie.

Prezentačné video hry Batman: Arkham City Lockdown

Zdroj: droidgamers

24.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+