MojAndroid

Ak túžite po kvalitnej hre z kategórie Match-3 hlavolamov, potom by ste titul Pop Voyage rozhodne nemali preskočiť. Ten totiž ponúkne dostatok zábavy a dobrodružstva pre ktorúkoľvek vekovú skupinu a svojou kvalitou sfúkne konkurenčné hry na plnej čiare.

Jednoduchý herný princíp, pekné animované spracovanie a zaujímavý príbeh môže byť to, čo hráčov zaujme. Vedia to aj tvorcovia Pop Voyage, ktorí vo svojom počine využili kombináciu nenáročných úloh s príbehom, ktorý ponúkne dobrodružnú cestu dievčiny menom Suzie, ktorá so svojím psom Frankym a ujom Propellerom zdoláva viaceré prostredia, kde na nich čakajú logické miniúlohy.

pop-voyage-1 pop-voyage-2

Hoci by sa mohlo zdať, že tie budú až prílišne jednoduché, opak je pravdou. Ak sa chcete dostať do cieľa, občas musíte svoje mozgové závity skutočne potrápiť. Po svojej ceste pritom prejdete cez viacero morí, spoznáte nové krajiny a navštívite skvostné mestá. To všetko dostanete do svojho Android spoločníka úplne zdarma. Ak vás titul Pop Voyage zaujal, neváhajte si ho siahnuť pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

http://youtu.be/msqlW6-X8Q4

Android Code 2015

Hra Pop Voyage je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

21.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+