MojAndroid

Vedomosť o maximálnej povolenej rýchlosti na cestách je pre vodiča motorového vozidla kritická. Občas sa nájdu úseky, v ktorých si nevšimnete značku s povolenou rýchlosťou, preto sa Google rozhodol do Android Auto aplikácie Google Mapy integrovať funkciu, ktorá na displeji ukáže, akú rýchlosť by ste nemali presiahnuť.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Informácia o povolenej rýchlosti

Mobilná aplikácia Google Máp ukazuje maximálnu povolenú rýchlosť už po dobu jedného roka. V režime navigácie sa táto značka objaví ako drobná ikonka v pravom dolnom rohu. Sme tak veľmi radi, že sa presne tá istá funkcia dostáva aj do máp v režime Android Auto. Podľa webu XDA-developers touto vymoženosťou už disponuje viacero používateľov služby.

android auto maximálna povolená rýchlosť google mapy

Máte túto funkciu už aj vy?

Vypúšťanie funkcie sa zdá byť postupné a niektorí používatelia hlásia na Reddite jej prítomnosť, iní zas na ňu iba čakajú. V každom prípade sa očakáva, že ju dostane každé zariadenie v priebehu pár dní až týždňov. Podľa najnovších informácií je známe, že prítomnosť tejto drobnej, avšak praktickej a šikovnej vecičky bola zo začiatku hlásená v USA a v Británii.

Android-Auto

Používate Android Auto? Pokiaľ áno, aké sú vaše doterajšie dojmy? Máte informáciu o maximálnej povolenej rýchlosti na displeji už aj vy? Napíšte nám to dolu do diskusie!

Náš tip
Android Auto konečne umožňuje vypnúť zvuk notifikácií

10.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+