MojAndroid

Android Auto sa dostáva do povedomia čoraz viac vodičov. Ide predsa o šikovný nástroj nielen na navigáciu, ale aj na čítanie notifikácií z telefónu či ovládanie prehrávanej hudby. Poslednú dobu však tento nástroj v niektorých prípadoch nefungoval. Dôvodom bola chyba, ktorá nedovolila aplikácii fungovať na niektorých smartfónoch. Tú už vývojári vyriešili a podľa webu Android Police by mala byť táto nepríjemnosť už minulosťou.

Android Auto konečne prichádza s opravami

V priebehu niekoľkých uplynulých týždňov americký gigant Google pracoval na oprave chyby, ktorá spôsobovala nefunkčnosť aplikácie Android Auto na niektorých zariadeniach. Išlo špecificky o modely od značiek OnePlus, Samsung, Xiaomi a ďalších. Používatelia uvideli len čiernu obrazovku so správou, že aplikácia nereaguje alebo iné chybové hlášky.

Opel Mokka-e Android Auto
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Po aktualizácii používatelia hlásia opätovnú funkčnosť Android Auto. V prípade, že tieto problémy zažívate aj vy, skúste aktualizovať aplikáciu. Update by už mal byť k dispozícii pre všetkých. Najnovšia oprava bola vydaná 2. septembra a smerovala špecificky na skladacie smartfóny Samsung Galaxy Z Fold4 a Samsung Galaxy Z Flip4. Tie mali problémy s párovaním.

Náš tip
Google Mapy prichádzajú so skvelou funkciou. Dokážu vám ušetriť drahé palivo

7.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+