MojAndroid

Mnohí sa tešili, že Android Auto vo verzii 8.0 prinesie zmenu dizajnu prostredia pod označením “Coolwalk”. Ide zároveň o posledný update, ktorý táto aplikácia dostane toto leto. Spoločnosť Google predtým spomínala, že redizajnu sa dočkáme ešte počas leta. Najnovšie informácie od portálu autoevolution však naznačujú, že si naň budeme musieť ešte počkať.

Android Auto 8.0 bez prítomnosti “Coolwalk” redizajnu?

Hneď na úvod je potrebné spomenúť, že Android Auto 8.0 je stále len v beta verzii a postupom času sa dočkáme aj nasadenia nového dizajnu. Dovolíme si však tvrdiť, že takýto postup by bol veľmi nepravdepodobný. Druhým faktom je, že Google nás môže pokojne ešte prekvapiť a do konca leta vydať ďalšiu verziu tejto platformy, ktorá by už využívala nový sľubovaný vzhľad.

Opel Mokka-e Android Auto
Opel Mokka-e Android Auto | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Problémom však je nedostatok informácií zo strany samotného amerického giganta. Je už stred augusta a my nemáme ani náznak toho, že by Google pre nás chystal nejaké veľké zmeny. Ak ste na novú verziu obľúbenej platformy aj napriek tomu zvedaví, môžete sa prihlásiť do beta testovania cez samotný Obchod Play za predpokladu, že program nie je plný. Stiahnuť si môžete aj príslušný APK súbor.

Náš tip
Google dostáva 60-miliónovú pokutu za neoprávnené zbieranie údajov o polohe

17.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+