MojAndroid

Ak nie ste spokojní s predinštalovaným kalendárom vo svojom smartóne a hľadáte niečo praktickejšie a funkčnejšie, rozhodne neprehliadnite Today Calendar. Aplikácia len dnes opustila svoju beta fázu a v Obchode Play si ju môžete zakúpiť vo výhodnom balíku aj priamo s widgetmi, ktoré predtým stáli samostatne $1,15.

today-calendar-1 today-calendar-2

Today Calendar je založený na natívnom kalendári od Googlu s tým, že autor doň pridal niekoľko pokročilých funkcií a vychytávok. Mesačný náhľad doplnil o podrobnejšiu agendu v spodnej časti displeja a okrem funkčných zmien priniesol aj grafické, ktoré z tejto aplikácie robia intuitívnejší a krajší titul. Hoci táto aplikácia nie je dostupná bezplatne, jej kúpa sa určite oplatí časovo vyťaženým používateľom, ktorí hľadajú najmä funkčné a prehľadné riešenie. Ak vás tento kalendár zaujal, zakúpte si ho pomocou odkazu nižšie, prípadne si vyskúšajte jeho trial verziu.

Náš tip
Agenda Calendar: Obľúbený kalendár z iOS už aj pre Android

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 4,59 €
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 4,59 €

Verzia: 4.0.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

12.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+