MojAndroid

Ste fanúšikom turistiky alebo geocachingu? Tak by ste si mali nainštalovať slovenskú Android aplikáciu s názvom Places. Tá je výborným doplnkom ku mapám vo vašom zariadení a ponúka naozaj zaujímavé možnosti zaobalené v prehľadnom a dobre vyzerajúcom dizajne. Najlepšie aplikáciu opísal jej samotný autor, Peter Marcinov: “Places je navigačná aplikácia, ktorej hlavnou úlohou je poskytovať jednoduché navigačné údaje (smer a vzdialenosť) k miestam, ktoré si užívateľ zaznamenal. Aplikácia sa dá využiť pri geocachingu, pre jednoduché nájdenie vášho auta na veľkom parkovisku, turistiku, zber húb, plánovanie návštevy zaujímavých miest na dovolenke, alebo jednoducho pre zapamätanie vašich obľúbených miest.” 

Pri aplikácii Places nás najviac zaujal dizajn a funkčnosť aplikácie, pričom za výhodnú pokladáme aj možnosť uložiť si v zozname viacero miest či prítomnosť kompasu. Keď napríklad idete na turistiku, naplánujete si v pohodlí domova váš cieľ, pri zaparkovaní na parkovisku si označíte miesto, kde ste zaparkovali svoje auto a známy vám pošle GPS súradnice na krásny výhľad, ktorý rovnako nájdete pomocou tejto aplikácie. Hoci je tento titul určený iba istej skupine používateľov, rozhodne ho odporúčame vyskúšať všetkým, ktorí často chodia do prírody alebo majú problém so všeobecnou orientáciou. Využitie aplikácie Places vidíme najmä pri geocachingu, ku ktorému existuje ešte stále málo kvalitných aplikácií v Obchode Play. Ak vás táto aplikácia zaujala, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

10.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+