MojAndroid

Instagram je najpopulárnejšou službou, resp. sociálnou sieťou na zdieľanie fotografií s používateľskou základňou presahujúcou 120 milónov. Odkedy ho odkúpil Facebook, počet používateľov sa strojnásobil a ďalej narastá obrovským tempom. V súvislosti s úspechom tejto služby sa v obchode Google Play objavili aplikácie tretích strán, ktoré dopĺňajú niektoré chýbajúce prvky aplikácie Instagram. Jednou takou je aj InstaSave, ktorá umožňuje zálohovať fotografie z Instagramu do pamäte vášho zariadenia.

InstaSave Android aplikacie InstaSave Android aplikacie InstaSave Android aplikacie

Ak patríte medzi fanúšikov tejto sociálnej siete, určite sa nájde dôvod, prečo zálohovať fotografie z Instagramu a to je aj jediný účel aplikácie InstaSave. Táto umožňuje uložiť vlastné fotografie do pamäte zariadenia, ako aj fotografie, ktoré ste označili, že sa vám páčia. Aplikácia vám dovolí vybrať priečinok, kde chcete snímky uložiť a to všetko v jednoduchom a prívetivom používateľskom prostredí. Chceme však upozorniť, že aplikácia InstaSave vyvolala pri inštalácií hlásenie o hrozbe v aplikácii AVG Antivirus Free. Podľa nej je InstaSave klasifikovaný, ako nedôveryhodný Adware. Po opätovnom testovaní sa však hrozba už neobjavila, takže ak máte nainštalované nejaké antivírové riešenie, dajte nám vedieť, ako dopadol váš test. Aplikácia je dostupná zadarmo pre zariadenia s Androidom 2.2 a vyšším. Stiahnuť si ju môžete kliknutím na tento odkaz.

Náš tip
Instagram môže byť najpopulárnejšou službou na svete, tvrdí jeho CEO

17.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+