MojAndroid

Ak patríte medzi školopovinných alebo si len občas potrebujete prepočítať niektoré veličiny do iných jednotiek, tak potom vám určite príde vhod aplikácia Flib. Novinka patrí v súčasnosti medzi najlepšie vybavené konvertory jednotiek na Google Play. Flib však nie je len obyčajným prevodníkom, disponuje totižto výborne spracovaným používateľským prostredím a pamäťovou funkciou.

flib

Flib podporuje konverziu 12 rôznych fyzikálnych alebo iných veličín. Prepočítavať medzi rôznymi jednotkami hmotnosti, vzdialenosti, energie či teploty, nebolo nikdy jednoduchšie. Všetky kategórie sú umiestnené na úvodnej obrazovke, ktorá sa prispôsobuje podľa toho, ktoré z nich používate najčastejšie. Pohyb v používateľskom prostredí je sprevádzaný peknou animáciou. Navyše, k dispozícii je 12 rôznych farieb, ktoré si môžete v prostredí nastaviť.

Flib obsahuje konvertor uhlov, plochy, číselných sústav, dátových jednotiek, energie, dĺžky, hmotnosti, výkonu, tlaku, rýchlosti, teploty, času a objemu. Tieto veličiny môžete previesť do niekoľkých rôznych jednotiek. Smer konverzie sa dá jednoducho prepnúť jedným kliknutím.

Android aplikácie flib_1 Android aplikácie flib_3

Android aplikácie flib_2 Android aplikácie flib_4

Aplikácia Flib je na Google Play dostupná úplne zadarmo a bez reklám. Optimalizovaná je aj pre použitie na väčších uhlopriečkach displeja, takže ju môžete bezproblémovo používať na tabletoch aj smartfónoch. Aplikácia je pre účel, pre ktorý bola vytvorená priam ideálna a môžeme ju len odporučiť.

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma

3.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+