MojAndroid

Mnohí z vás majú namáhavú prácu alebo sú horlivými študentmi s množstvom povinností. Pamätať si všetky záväzky, termíny, skúšky či písomky preto nie je vôbec jednoduchá úloha a na rad teda prichádzajú aplikácie na ukladanie poznámok a pripomienok. Medzi jednu z najlepšie spracovaných aplikácií tohto druhu patrí jednoznačne Evernote, ktorý v posledných chvíľach získal aktualizáciu. Tá pridáva podporu pre PDF dokumenty a nový widget, vďaka ktorému vám neunikne už žiadna udalosť ani termín.

evernote-logo

Podpora PDF dokumentov sa líši podľa toho, či patríte medzi prémiových alebo bezplatných používateľov. Tí prémioví majú možnosť zapisovania poznámok priamo na dokumenty vo formáte .pdf, tí čo aplikáciu používajú bezplatne, ich môžu priamo v Android aplikácii len prezerať. Novinkou je tiež možnosť pridania pripomienky k obrázku pomocou aplikácie Skitch, čo sa však stalo priamou súčasťou Evernote aplikácie. Už teda nemusíte prepínať medzi dvoma aplikáciami, aby ste spracovali obrázok do jednej z vašich poznámok.

evernote-1 evernote-2

Novinkou je tiež aktualizovaný widget na domácu obrazovku. Ten okrem základných funkcií aplikácie prináša aj možnosť práce s pripomienkami, čo oceníte, ak potrebujete niečo rýchlo zaznamenať a nemáte čas prehľadávať aplikáciu. Widget je inak veľmi pekne spracovaný a prehľadný, takže ho ocení jednoznačne každý používateľ. Aktualizácia tiež opravuje základné chyby a nedostatky, akými bolo napríklad zobrazovanie vymazaných poznámok vo widgete na ploche. Ak ste aktualizáciu aplikácie ešte nezískali, môžete si aplikáciu aktualizovať priamo cez náš widget v Obchode Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidCommunity

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+