MojAndroid

Spoločnosť Google oficiálne vydala finálnu verziu Androidu 7.0 Nougat. Tá je dostupná pre väčšinu novších Nexus zariadení a Google pri jej vydaní prehlasuje, že ide o takmer “finálnu” verziu plnohodnotného Androidu N. Vývojári v ňom majú otestovať svoje aplikácie, ktoré by už v tomto momente nemali vykazovať žiadne fatálne chyby.

nougat

Android 7.0 Nougat Developer Preview 5 prináša iba doladenie posledných detailov a opravu menších chýb. V tejto verzii systému sa nachádzajú aj finálne API pre tvorbu aplikácií prispôsobených pre Android N a Google v tejto verzii prináša aj aktualizovanú časť “system” a “UI”, ktoré prinášajú iba minoritné zmeny.

Náš tip
Google zverejnil Android N Developer Preview 4. Vieme, aké novinky prináša

Aktualizácia s najnovšou DP verziou Androidu N je už v týchto chvíľach dostupná na Nexus zariadeniach, ktoré sa pripojili do Android Beta programu. Jej dostupnosť si majitelia Nexus zariadení môžu overiť v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému. Kódové meno aktualizácie je NPD90G a jej veľkosť sa líši. Aktualizačný balík s príponou tgz si môžete stiahnuť a nainštalovať aj manuálne.

Zdroj: Google

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+