MojAndroid

HTC sa snaží so svojou finančnou krízou bojovať rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je napríklad prísľub rýchlych a pravidelných aktualizácií s novým Androidom pre ich smartfóny. Aj preto už dnes môžeme vidieť prvú verziu ROM pre HTC One M9 s Androidom 5.1 Lollipop a nadstavbou Sense 7. Tá nám prezrádza, čo nové prinesie aktualizácia majiteľom tohto zariadenia. A je sa veru na čo tešiť!

htc-one-m9-android-5-1-3 htc-one-m9-android-5-1-2

Medzi najväčšie zmeny patrí možnosť upraviť si teplotu farieb displeja, či používateľské kontá, ktoré umožnia vytvoriť v mobile špeciálne účty napríklad pre deti. Z ďalších noviniek spomenieme aj nové grafické animácie, zvuky prostredia či menu pre ovládanie hlasitosti a upozornení, ktoré by malo byť obohatené o časovač pri móde “Nevyrušovať” (Do Not Disturb). Aktualizácia s Androidom 5.1 by mohla majiteľom HTC One M9 prísť ešte toto leto, no ak sa vám dovtedy nechce čakať, môžete si nainštalovať manuálne novú ROM od vývojára LlabtooFeR, ktorá tieto novinky už obsahuje.

Zdroj: Phandroid

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
24.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+