MojAndroid

Alza sa príkladne stará o bezpečie svojich zákazníkov a taktiež aj o zdravie samotných zamestnancov. Predajne síce fungujú, avšak vďaka moderným riešeniam cez monitory a počítače s predavačom strávite iba absolútne minimum času v prípade osobného odberu.

Existuje aj možnosť odoslania vami objednaného tovaru prostredníctvom kuriérskych služieb. Tí vám objednávku dovezú až k vám domov. Po novom môže byť však za objednávku z Alzy považované aj trvanlivé jedlo. Vy tým pádom nebudete musieť vychádzať do obchodu s čerstvými potravinami tak často.

Alza zaraďuje do ponuky potraviny

Po prvýkrát zaradila do svojej ponuky aj vybrané trvanlivé potraviny. Starý známy predajca tak vyhovel požiadavkám od svojich zákazníkom a sprístupnil nielen možnosť, ako nakúpiť jedlo pre svoju domácnosť. Predovšetkým však môžete z pohodlia domova nakúpiť rodičom, starým rodičom či prarodičom na diaľku. Tí potom nemusia chodiť nikam. Kuriér im to následne donesie priamo domov a o zásoby trvanlivého jedla budú mať postarané.

Mnohým starším ľuďom sa uľaví, že nebudú musieť chodiť fyzicky nakupovať

Nakúpiť je tak možné dnes veľmi požadované produkty, ako je napríklad ryža, cestoviny, múka, jedlá v konzerve, cereálie, sterilizovaná zelenia a ďalšie sypké zmesi. Ide tak o rozhodne potešujúci krok od “zeleného mimozemšťana”. V priebehu ďalších dňoch, po nasadení spomínaných potravín Alza pridá aj ďalšie, ktoré budete potom môcť nájsť na ich oficiálnej stránke.

Najskôr s obmedzenejším výberom

Pre tých vyberavejších bude k dispozícii na predaj údajne i káva, odvetvia zdravej výživy, jedlo na cesty, detská výživa či doplnky stravy. Tu patria vitamíny a minerály. Táto akcia je zatiaľ platná iba u našich českých susedov. Podľa našich informácií sa však robí všetko pre to, aby sa predaj potravín umožnil aj u nás. A to v čo najkratšom možnom termíne.

Alza
Alza
Developer: Alza.cz a.s.
Price: Free
  • Alza Screenshot
  • Alza Screenshot
  • Alza Screenshot
  • Alza Screenshot
  • Alza Screenshot

Ak sa tak snáď onedlho stane, nakupovať budete môcť aj cez mobilnú aplikáciu Alza.sk a vyzdvihnutie tovaru je potom možné aj prostredníctvom AlzaBoxov, ktoré nájdete aj u nás na Slovensku.

Náš tip
Koronavírus: Toto je TOP 10 najlepších vtipov, ktoré zaručene pobavia

25.3.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+