MojAndroid

Spoločnosť Alcatel možno nepatrí medzi tých výrobcov, ktorí by aktualizovali svoje zariadenia medzi prvými. To ale neznamená, že na svojich zákazníkov zabúda, práve naopak. Výrobca teraz pripravil šťavnatú aktualizáciu pre svoje smartfóny z radu Alcatel Idol 3, ktoré získavajú aktuálny Android 6.0.1 Marshmallow so všetkým, čo k tomu patrí.

O dostupnosti novej aktualizácii sme sa dozvedeli prostredníctvom účtu spoločnosti Alcatel na sociálnej sieti Twitter, no tu nebolo bližšie špecifikované, či dostanú aktualizáciu oba modely so 4,7″ aj 5,5″ displejom. Tí šťastlivci, ktorí si ale aktualizáciu na svojom zariadení nájdu, sa môžu tešiť na všetky novinky a vylepšenia, ktoré Android Marshmallow ponúka. Alcatel ponúka vo svojich zariadeniach systém veľmi podobný čistej verzii Androidu a prítomné tak budú funkcie ako Google Now on Tap či režim Doze, ktoré patria medzi najužitočnejšie funkcie nového systému.

Podľa niektorých majiteľov smartfónu Alcatel Idol 3, ktorí si už aktualizáciu stiahli a nainštalovali, funguje teraz zariadenie oveľa lepšie a rýchlejšie s menšou odozvou. Používateľov určite poteší aj fakt, že spolu s aktualizáciou dostanú absolútne najnovšiu verziu bezpečnostných záplat, ktorá bola zverejnená iba pred niekoľkými dňami. Dostupnosť aktualizácie môžete skontrolovať aj na svojom zariadení v nastaveniach systému v časti O zariadení.

Zdroj: @Alcatel USA (Twitter), Reddit via GSM Arena

9.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+