MojAndroid

Spoločnosť Google predstavila počas Google I/O 2013 aplikáciu Hangouts, ktorá nahradila predchádzajúce formy komunikácie prostredníctvom Gtalku. Používatelia, ktorí aplikáciu stiahni z obchodu Google Play a nainštalovali na svojich Android zariadeniach zistili, že novinka má niekoľko nedostatkov. Jedným z najväčších je fakt, že aplikácia nezobrazuje online/offline status priateľov v zozname, čo znamená, že neviete či si správu prečítajú ihneď alebo nie. Predchádzajúca verzia umožňovala nastavenie statusov “K dispozícii”, “Nemám čas” alebo “Neviditeľný”, čo sa v Hangouts taktiež akosi vyparilo.

ako nainstalovat talk namiesto hangouts

Najmä z týchto dôvodov sa mnoho používateľov rozhodlo vrátiť k používaniu starej verzie, no niektorí z nich možno na to svojpomocne neprišli. Aplikácia už nie je dostupná v Google Play a pôvodný Talk sa po inštalácií Hangouts vyparí. Preto vám prinášame veľmi jednoduchý návod, ako nainštalovať Talk namiesto Hangouts.,

Náš tip
Ako vrátiť tlačidlo Delete v novej aplikácii Gmail [NÁVOD]

Ako nainštalovat Talk namiesto Hangouts

  • Otvorte nastavenia na vašom Android zariadení
  • Otvorte položku “Aplikácie” (Správca aplikácií)
  • Vyhľadajte aplikáciu Hangouts a kliknite na ňu
  • Stlačte tlačidlo “Odinštalovať aktualizácie”

ako nainstalovat talk namiesto Hangouts

  • Systém zobrazí okno pre potvrdenie, kde stlačíte tlačidlo “Áno”

Potom, čo budú posledné aktualizácie odinštalované, aplikácia Hangouts zmizne z ponuky a namiesto toho sa objaví ikona starej appky Talk. Vzhľadom na mnoho negatívnych vyjadrení ohľadom Hangouts, očakávame, že spoločnosť Google pridá chýbajúce funkcie v ďalšej veľkej aktualizácií.

12.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+