MojAndroid

Od dnes, 1. júla, môžete využiť špeciálnu akciu Orangeu. Ku ktorémukoľvek novému smartfónu značky Huawei dostanete bezdrôtové slúchadlá alebo smart hodinky s 50 % zľavou. Ponuka je platná aj so zakúpením balíka služieb Love.

Platnosť akcie končí 31. júla 2020. Ak si zákazník v tomto období zakúpi akýkoľvek paušál s viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov a ako svoje zariadenie si vyberie smartfón Huawei, získa smart hodinky Huawei Watch GT 2 alebo bezdrôtové slúchadlá Huawei Freebuds 3 za polovicu.

Huawei Watch GT2 menu aplikacii

Na výber bude z dvoch farebných variantov hodiniek. Čierne s pôvodnou cenou 210 eur a ružové, ktorých cena je 239 eur. Potešia skvelou výdržou, vodoodolnosťou, atraktívnym dizajnom a kvalitnou konštrukciou.

Pôvodná cena slúchadiel Freebuds 3 je 180 eur. Potešia funkciou aktívneho potlačenia hluku, pochváliť sa môžu kvalitným zvukovým podaním a výdržou až 20 hodín.

Bonusové dáta

Zákazníci, ktorí si zoberú paušál Go 30 € a vyšší s viazanosťou na 24 mesiacov, dostanú 10 GB dát mesačne až na dva roky. Všetky zvýhodnenia zákazník dostane aj v prípade, že si zakúpi balík služieb Love.

Náš tip
Orange mení staré paušály za nové Go paušály
1.7.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+