MojAndroid

Od 1.7. 2020 Orange postupne začína svojim zákazníkom oznamovať zmenu ich starších paušálov. Bude ich meniť na modernejšie Go paušály.

„Záleží nám na tom, aby naši zákazníci využívali to najlepšie, čo v ponuke máme, aby mohli využívať tie najmodernejšie služby a naplno si vychutnávať možnosti modernej digitálnej doby. Staršie paušály, žiaľ, neumožňujú využívať nové služby, taktiež k starým paušálom zákazníci nedokážu získať všetky výhody a benefity, ktoré si s paušálmi Go môžu naplno užívať.“

Martin Hromkovič, riaditeľ B2C marketingu a značky.

Orange bude postupne rušiť všetky paušály a zákazníkom so staršími paušálmi bude meniť ich paušály na paušály Go. V tlačovej správe sa tiež spomína, že operátor ich bude vyberať podľa toho, aké služby zákazníci využívajú a akú majú spotrebu.

orange pausaly

„Zákazníkom odporučíme taký paušál Go, ktorý najviac zodpovedá ich komunikačnému správaniu. Príprave sa starostlivo venujeme, postupne a včas všetkým zákazníkom oznámime, čo sme pre nich pripravili. Zároveň, pripravujeme ponuku aj  pre zákazníkov s paušálmi s poplatkami 0 a 1 euro, ktorú im včas predstavíme. Sme presvedčení, že pripravovaná nová ponuka pre zákazníkov s najnižšími komunikačnými potrebami bude plnohodnotnou a nadmieru uspokojivou náhradou, ktorú zákazníci ocenia.”

Vyskúšanie si nového paušálu Go nepredstavuje pre zákazníkov žiadny záväzok. V prípade, že im budú vyhovovať iné služby, môžu si svoj paušál zmeniť za iný v rámci aktuálnej ponuky. Pre samotného zákazníka sa využívanie služieb nemení. Aj naďalej budú môcť komunikovať so svojimi blízkymi, tak ako boli doteraz zvyknutí.

Podrobnejšie informácie nájdete priamo na stránkach Orangeu.

Náš tip
Orange: Najpredávanejšie Android smartfóny za máj 2020
30.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+