MojAndroid

Aj Slovenská sporiteľňa sa pripojila k niekoľkým ďalším slovenským firmám a pobočkám svetových koncernov, ktoré majú vlastnú Android aplikáciu. Táto sa volá Erste Group a je dostupná na Android Markete v 10 jazykoch, vrátane češtiny a slovenčiny. Spoločnosť tak chce ešte viac sprístupniť svoje služby klientele. Táto aplikácia ponúka niekoľko zaujímavých funkcií:

  • Hľadanie pobočiek a bankomatov – Pomocou tejto aplikácie dokážete priamo vo svojom Android zariadení vyhľadať najbližšiu pobočku Slovenskej sporiteľne alebo jej bankomat. V Rakúsku dokonca nájdete aj bankomaty konkurenčných bánk. Výsledok vyhľadávania obsahuje adresu, otváracie hodiny, doby poradenstva, telefónny kontakt aj e-mail na danú pobočku.

V závislosti od krajiny sú dostupné aj nasledujúce funkcie:

  • Úverová kalkulačka – Kalkulačka, ktorú môžete využiť na vypočítanie mesačných splátok úveru, rôznych úverových súm a doby úveru.
  • Odporúčania – Odporúčania analytikov Erste Group Bank AG, ktoré sú aktualizované každý piatok.
  • Aktuálny kurzový lístok – Kurzový lístok pre aktuálne výmenné kurzy ako aj pre cenu zlata a striebra.
  • Prognózy – V tejto položke nájdete predpovede pre zahraničné výmenné kurzy, 10-ročného návratu či 3-mesačnej úrokovej sadzby poskytované výskumnými oddeleniami Erste Group Bank AG.
  • Novinky – miesto pre aktuálne najnovšie ponuky.

Nám sa po nainštalovaní zobrazila iba možnosť pre zmenu jazyka a po zmene na slovenčinu sa prostredie aplikácie (ktoré sa veľmi podobá na prostredie v iOS aplikácii) zobrazilo bez akýchkoľvek možností. Skúste si bezplatnú aplikáciu stiahnuť aj vy a podeľte sa s nami o jej funkcionalitu.

Erste Group
Erste Group Bank AG
Verzia 1.3 (27. 4. 2011)
Veľkosť 918 kB
1.5+

Zadarmo

29.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+