MojAndroid

Klasické telefonovanie dnes už pre mnohých z nás nie je úplne bežná záležitosť. Telefonujeme iba vtedy, ak chceme vybaviť niečo súrne alebo komplikovanejšie. Často komunikujeme prostredníctvom rôznych messengerov, mailov a iných služieb a keď príde na telefonovanie, veľakrát nám nenapadne, čo sme s dotyčným chceli vybaviť. Slovenská aplikácia Ahaaa to výrazne uľahčuje.

Nikdy nezabudnete, čo ste počas telefonátu chceli vybaviť

Ide o šikovný nástroj s pripomienkami, ktoré sa zobrazujú pri telefonátoch. Môžete si vybrať pripomienku ku konkrétnym kontaktom, a tak pri najbližšej príležitosti budete môcť prebrať to, čo sa nehodí do správy alebo e-mailu.

Určite ste aj vy zažili situáciu, že vám niekto zavolal a po skončení telefonátu ste sa mu do pár sekúnd ozvali opäť, pretože vás napadlo, že ste sa už dávnejšie chceli na niečo opýtať. Aplikácia Ahaaa takýmto situáciám predchádza veľmi elegantne a jednoducho.

Rozhranie aplikácie je pritom veľmi jednoduché. Ku konkrétnym kontaktom môžete pridať správy, ktoré môžete ďalej farebne odlíšiť. Táto správa sa následne zobrazí na displeji počas telefonátu a tu s ňou môžete aj ďalej pracovať – upravovať či mazať.

Ahaaa: Zadarmo s možnosťou podporiť vývojára

Aplikácia Ahaaa od slovenského vývojára Michala Krajčiho je s väčšinou svojej funkcionality dostupná úplne zadarmo a bez reklám. Okrem nastavenia pozadia pre jednotlivé poznámky je jedinou spoplatnenou funkciou zálohovanie poznámok. To môžete odomknúť jednorázovým nákupom, ktorým najmä podporíte vývojára. Je iba na vás, koľko zaplatíte – k dispozícii máte možnosti 1,19 EUR, 3,59 EUR alebo 6,99 EUR.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
3.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+