MojAndroid

YouTube v tomto roku rázne zakročil proti blokovaniu reklám. Po troch zahliadnutých videách s AdBlockom už platforma nepovoľuje ďalšie prehrávanie. Portál Android Authority sa opýtal svojich čitateľov, či sú ochotní namiesto toho si po novom zaplatiť za YouTube Premium, alebo by skôr investovali do softvéru na blokovanie reklám, ktorý by fungoval aj na YouTube. Takýto je výsledok hlasovania. A aký je váš pohľad na vec?

Väčšina by uprednostnila AdBlock pred YouTube Premium

Do hlasovania sa zapojilo takmer 4400 respondentov. 75,49 % ľudí by si radšej zaplatilo za funkčný AdBlock ako predplácať si odber YouTube Premium. Opačný názor má zvyšných 24,51 % používateľov. Je veľmi pravdepodobné, že mnohí hlasujúci brali do úvahy, že AdBlock by bol jednorazovým nákupom bez nutnosti ďalšieho obnovovania predplatného.

Možné je tiež, že takýmto hlasovaním chcú ľudia americkému gigantovi Google odkázať, že na populárnej streamovacej platforme to s reklamami jednoducho preháňa. YouTube Premium je na druhú stranu účinným riešením, ako sa zbaviť reklám a získať niekoľko ďalších výhod. A ako by ste sa rozhodli vy? Hlasujte v našej ankete, do ktorej sme pridali ešte jednu možnosť navyše – a to používanie YouTube s reklamami bez blokovania.

Zaplatili by ste si radšej za YouTube Premium alebo za AdBlock?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Náš tip
3G sieť začne počiatkom budúceho roka vypínať ďalší operátor. Čo to pre zákazníka znamená?
2.12.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+