MojAndroid

Niekoľko rokov vytváral švédsky umelec Hampus Olsson unikátne autorské pozadia pre smartfóny značky OnePlus. Umelec začal svoju tvorbu pri modeli OnePlus 2 a následne už vytváral pozadia pre každú generáciu. Okrem toho je členom XDA komunity, ktorá vytvára populárna alternatívnu ROM Paranoid Android. Zároveň má veľké portfólio originálnych pozadí pre ostatné smartfóny. A práve tento týždeň vydal aplikáciu Abstruct – Wallpapers in 4K, ktorá obsahuje kompletný balík jeho pozadí a umožňuje ich jednoduchú inštaláciu na plochu alebo uzamknutú obrazovku každého smartfónu s Android 5.0 a vyšším.

V aplikácií sa nachádza cez 300 pozadí v 4K rozlíšení. Polovica z nich je zdarma a druhá polovica je dostupná až po kúpe PRO účtu. Pozadia sú rozdelené do kolekcií, ktoré obsahujú napríklad pozadia pre smartfóny OnePlus. Pozadia vytvorené pre Paranoid Android alebo minimalistické pozadia. V aplikácií je celkovo 8 kolekcií. Prvé štyri sú zdarma a zvyšné za jednorázový poplatok 1,99 EUR, ktorým získate PRO účet. Vydanie aplikácie bolo načasované presne na deň predstavenia nových smartfónov OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
17.5.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+