MojAndroid

Každý fanatik do internetu už o zábavnom serveri 9GAG počul. Ide o portál, kde sa na jednom mieste stretáva humor so zaujímavými obrázkami a trefnými anglickými komentármi, čo je zdrojom takmer nekonečnej zábavy. Ak vám angličtina nie je cudzia a máte chvíľku čas, určite si nainštalujte oficiálnu Android aplikáciu 9GAG. Budete tak mať vždy dávku humoru so sebou.

9GAG-main

9GAG je výborne spracovaná aplikácia rovnomenného portálu, ktorý sa už dlhšiu dobu zaoberá humornými obrázkami a vtipmi. Ide o stránku, ktorá je v zahraničí veľmi populárna. Na Slovensku existuje ekvivalent v podobe stránky Guláš od SME.sk, avšak originálne vtipy a obrázky vyznievajú častokrát vtipnejšie. Ak teda máte radi humor a dobre ovládate anglický jazyk, rozhodne vám aplikáciu odporúčame.

9GAG-15 9GAG-16

Samotná aplikácia je spracovaná veľmi intuitívne a okrem hlavnej obrazovky, kde nájdete po vertikálnom rolovaní všetky najnovšie obrázky, ponúka aj jednoduché menu, kde si môžete vybrať z kategórií Hot, Trending alebo Vote, pričom tu nájdete aj možnosť nastavení. V nich sa môžete do aplikácie prihlásiť pomocou sociálnych sietí Facebook alebo Google+ a nájdete tu aj tlačidlo pre vymazanie cache pamäte. V pravom hornom rohu domácej obrazovky nájdete tlačidlo pre obnovenie obsahu a každý z obrázkov môžete samozrejme aj patrične ohodnotiť, komentovať, stiahnuť do vášho zariadenia, zdieľať alebo nahlásiť za nevhodný obsah.

Ak sa vám aplikácia 9GAG páči a chcete ju mať vo svojom Android zariadení, stiahnite si ju bezplatne z Google Play pomocou nášho odkazu nižšie. V komentároch sa s nami môžete podeliť s vašim názorom na samotnú aplikáciu alebo s vtipným obrázkom, ktorý vás v aplikácii zaujal a pobavil.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

2.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+