MojAndroid

Hoci Android Marshmallow vyzerá jednoznačne najlepšie spomedzi všetkých verzií Androidu, stále sa nájdu odporcovia Material dizajnu a prílišnej bielej farby, ktorá sa nachádza pomaly na každej obrazovke v tomto systéme. Prianím používateľov by bolo, aby Google pridal do natívneho Androidu podporu pre témy. To sa však zrejme v blízkej budúcnosti nestane, a tak je pre ľudí hľadajúcich alternatívny vzhľad Androidu možnosťou nainštalovať si launcher, prípadne si flashnúť CyanogenMod ROM so vzhľadom natívneho Androidu, ktorá podporuje aj témy. A toto je 5 parádnych tém, ktoré si po nainštalovaní CyanogenMod ROM môžete “nahodiť” na svoj systém.

Náš tip
APLIKÁCIE | Chrooma Live Wallpaper – krásna animovaná tapeta v Material dizajne

LunarUI

Minimalizmus a jednoduché farby. Aj tak by sa dala definovať téma s názvom LunarUI. Ako už z jej názvu vyplýva, jej silnou inšpiráciou sa stal vesmír, a tak sa môžete tešiť na naozaj pekne spracované prostredie a množstvo dizajnových zmien voči vzhľadu klasického Androidu. Tému si môžete v obchode Play stiahnuť úplne bezplatne.

MateriaL

Pokiaľ ste priaznivcami Material dizanu, no nepáči sa vám to množstvo bielej v natívnom Androide, tak vás možno zaujme téma MateriaL. Tá v sebe integruje známe farby z Androidu, ktoré sú skombinované v jednoduchom a veľmi prehľadnom prostredí. Pokiaľ vás táto téma zaujala, môžete si ju kúpiť za 1,36 EUR.

materiaL-tema

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 1,36 €
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 1,36 €

Deep Darkness

Do tmavých farieb je ladená aj téma Deep Darkness. Tá okrem čiernej obsahuje aj veľa prvkov v tmavo-zelenej farbe, no samotný dizajn tejto témy sa nám veľmi páči. Je nevtieravý, jednoduchý a stále sa v mnohom podobá na natívny Android. V obchode Play je táto téma dostupná bezplatne.

deep-darkness

Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Swift Dark

Ako už z názvu tejto témy vyplýva, aj ona je ladená do tmavých tónov. Swift Dark však zmenila na vzhľade natívneho Androidu naozaj iba minimum. Okrem tmavých farieb na vás čaká napríklad aj iný font. Pokiaľ hľadáte podobnú, no o trochu svetlejšiu tému, vyskúšajte Swift Style.

swift-dark

Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 3.3.3
Aktuálna cena: 1,99 €

Blur

Definíciou slova “alternatíva” by sa mohla stať téma s názvom Blur. Tá prináša farebné prostredie s množstvom rozmazaných pozadí a jednoduchých dizajnových prvkov. Celkovo je téma ladená do modrej farby a patrí skôr medzi tie svetlejšie témy dostupné pre CyanogenMod ROM. Pokiaľ sa vám páči, môžete si ju kúpiť za 1,70 EUR.

blur-tema

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: 1,70 €
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: 1,70 €

Poznáte aj vy nejakú peknú tému pre CyanogenMod ROM? Napíšte nám jej názov do komentárov pod tento článok a pridajte aj screenshot, aby sme videli, ako vyzerá téma v praxi. A nezabudnite zahlasovať aj v našej ankete.

Ktorá téma pre CyanogenMod ROM sa vám páči najviac?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
1.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+