MojAndroid

Zákazníci mobilného operátora 4ka môžu zažívať problémy s pripojením k sieti. Od skorých ranných hodín je možné detegovať nielen nedostupnosť internetu, ale aj ostatných služieb operátora. Na stránke downdetector je možné vidieť rastúci graf s nahlásenými výpadkami od približne šiestej hodiny. Je možné, že sa nedovoláte alebo nebudete môcť prijímať hovory od ostatných. Pravdepodobne nefunguje ani odosielanie a prijímanie SMS správ. Zisťujeme viac podrobností. Článok budeme aktualizovať.

4ka downdetector
Foto: DownDetector.sk

4ka zdieľala na Facebooku dôvod výpadku a zákazníkom sa ospravedlňuje

Ako je možné vidieť vo facebookovom statuse operátora, problém zavinil výpadok jednej procesorovej karty, ktorá následne spôsobila ďalšie hardvérové poruchy. Technici začali problémy urýchlene riešiť. Zároveň sa 4ka ospravedlňuje za všetky vzniknuté problémy.

4ka výpadok facebook
Foto: 4ka na Facebooku
25.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+