MojAndroid

Slovenský mobilný operátor 4ka si s príchodom leta pripravil pre nových zákazníkov ponuku, s ktorou ušetria. A to konkrétne 2 € mesačne. Stačí, ak si prenesú svoje číslo. Operátor o akcii informoval prostredníctvom tlačovej správy.

Akcia trvá od 21.6. do 30.9.2021. Stačí, ak si svoje aktuálne číslo prenesú od svojho aktuálneho operátora do 4ky cez oficiálny eshop 4ky. Následne si stačí vybrať jeden z podporovaných paušálov a zákazník získa dlhodobú zľavu vo výške 2 € z ceny paušálov SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA.

4ka
Foto: Redakcia

Operátor 4ka láka zákazníkov najmä na výborný pomer ceny k objemu dát. Napríklad balík SLOBODA∞+ ponúka neobmedzené volania, neobmedzené SMS a neobmedzené dáta (maximálne 300 GB) za 20 €.

Naše paušály SLOBODA ponúkajú presne to po čom zákazníci túžia. Veľké objemy dát, ktoré poslúžia na zdieľanie všetkých zážitkov s priateľmi, rodinou či okolitým svetom bez akýchkoľvek obmedzení a teraz aj s výhodnejšou cenou, pretože sú o 2 eura lacnejšie.

Andrea Čagalová, manažérka, ktorá stojí za SLOBODOU zákazníkov 4ky.

Aktuálny prehľad paušálov s letnou výhodou za prenos čísla:

SLOBODA 100+ SLOBODA 300+ SLOBODA NEKONEĆNO+ SLOBODA DÁTA
11 GB v SR (z toho 3,78 GB v EÚ) 16 GB v SR (z toho 3,78 GB v EÚ) Nekonečné dáta v SR (z toho 3,78 GB v EÚ) Neobmedzený objem dát v SR
100 min/SMS v SR/EÚ 300 min/SMS v SR/EÚ nekonečné SMS/MMS v SR/EÚ Volania a SMS za cenu 0,04 € v SR/EÚ
8 eur 12 eur 20 eur 12 eur

Kompletné znenie ponuky BONUS ZA PRENOS ČISLA nájdete na stránke 4ka.sk v sekcii Prenos čísla.

Náš tip
4ka vs. Radosť: Porovnanie neobmedzených ponúk, ktorá sa oplatí viac?
23.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+