MojAndroid

Štvrtý mobilný operátor neustále pokračuje v budovaní svojej 4G siete, ktorou najnovšie pokryl 4 nové obce. Surfovať na rýchlom 4G internete už môžu obyvatelia a návštevníci Strážskeho a Turzovky. 4ka šíri svoju sieť už aj do obcí Malý Šariš a Rovinka. Plné pokrytie signálom 4G siete 4ky majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia takmer 200 miest a obcí po celom Slovensku.

„Aj tento rok budeme pokračovať v plnení svojich priorít, ktorými bezpochyby sú pokrývanie nových miest a kontinuálne zahusťovanie signálu v existujúcich lokalitách. Zameriame sa aj na rozšírenie pokrytia nielen do veľkých miest, ale aj menších obcí,“ hovorí technický riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Patrik Kollaroci.

V polovici januára rozšírila 4ka pokrytie v Brezovej pod Bradlom, Hronseku, Jarovniciach, Podolínci, Tisovci a Vinosadoch. V roku 2017 plánuje operátor pokryť 80% populácie Slovenska.

Zdroj: TS

9.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+