MojAndroid

Inovácia je základom úspechu a to si pravdepodobne uvedomuje každý dobrý obchodník. Na toto motto dáva pravidelne aj obľúbený telekomunikačný operátor 4ka. Len nedávno priniesli nové paušály pre mladých zákazníkov. Teraz pomocou tlačovej správy oznámili rozšírenie svojej ponuky televíznych kanálov. Po novom tak do už teraz širokého zoznamu staníc pribudne ďalších päť kanálov. Tie zahŕňajú hneď tri rôzne zaujímavé kategórie.

Čo pribudne?

Zmena sa týka internetovej televízie 4KA TV, rovnako aj TV šírenej cez optickú sieť. Nové kanály sa radia do troch kategórií. V rámci lifestylových staníc pribudne Love Nature HD (prírodovedecké programy) a Home & Nature TV HD (renovácie bývania). Pribudnú aj známe české hudobné kanály – Šlágr Muzika HD a Šlágr Premium HD. Päticu ukončuje spravodajský kanál Freedom TV HD (ukrajinské spravodajstvo). Nižšie nájdete zoznam popisujúci zmeny v jednotlivých televíznych balíčkoch.

Kanál Balík 4ka TV
Freedom TV HD Televízia S (40+ TV kanálov za 10 eur mesačne)
HGTV – Home & Garden TV HD Televízia L (90+ TV kanálov za 17 eur mesačne)
Šlágr Muzika HD Televízia L (90+ TV kanálov za 17 eur mesačne)
Love Nature HD Televízia XL (111+ TV kanálov za 22 eur mesačne)
Šlágr Premium HD Televízia XL (111+ TV kanálov za 22 eur mesačne)

Na získanie nových kanálov netreba vykonávať žiadne komplikované kroky, postačí aktualizácia televíznej aplikácie a reštart zariadenia. V základnej verzii za 10€ mesačne už teraz 4KA TV ponúka viac ako 40 kanálov. V najväčšom balíčku ich ponúka dokonca viac než 100. Za tú zaplatíte 22€ mesačne. V cene je zahrnutý aj 7 dňový TV archív.

Viac aktuálnych informácií o operátorovi 4ka na MôjAndroid.sk:

Svoje obľúbené stanice môžete navyše sledovať až na dvoch obrazovkách súčasne. Výhoda 4KA TV je, že môžete pozerať kanály naozaj na hocijakom zariadení – Smart TV, pomocou set-top boxu na optickom pripojení, na mobilnom zariadení alebo na počítači. Práve vďaka týmto mnohým vymoženostiam sa 4ka znova stala najobľúbenejším operátorom minulého roka.

Náš tip
Štvorkári pozor! Pravdepodobne vám príde nebezpečná SMS správa, nereagujte na ňu

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+