MojAndroid

Stúpajúca inflácia vo svete, ktorá je hlavne dôsledkom ruskej invázie na Ukrajinu, prinútila aj Slovákov uťahovať si opasky. V nemalej miere sa to týka aj mladých, ktorí musia šetriť, kde sa dá. Uvedomuje si to slovenský mobilný operátor 4ka, ktorý pre nich predstavil nové paušály.

4ka reaguje na zlú finančnú situáciu mladých

Podľa online ankety 4ky realizovanej koncom apríla prostredníctvom portálu pre mladých StartitUP.sk9 z 10 mladých ľudí pociťuje zhoršenie svojej finančnej situácie v súvislosti s infláciou. A až 59% z nich chce svoju zhoršujúcu sa finančnú situáciu riešiť tým, že začnú viac šetriť. Najviac mladí šetria na kúpe oblečenia či novej elektroniky (42%), štvrtina opýtaných obmedzuje cestovanie a tretina redukuje účasť na párty či inej forme zábavy.

Zároveň sa podľa prieskumu až 87 % mladých nechce obmedzovať pri používaní mobilu a 57% by privítalo špeciálny paušál pre študentov. Mobilný operátor 4ka preto prináša nový študentský paušál SLOBODA pre MLADÝCH. Ten obsahuje v základe 50 minút/SMS a 4GB dát, ktoré je možné čerpať v rámci SR aj celej EÚ a to za zvýhodnenú cenu 4 eur na 30 dní.

Nové paušály Sloboda pre Mladých | Zdroj: 4ka

V rozšírenej verzii SLOBODA pre MLADÝCH + DÁTA NAVYŠE je potom k dispozícii až 20 GB dát (z toho 9,56 GB v EÚ) a 50 minút/SMS v celej EÚ za 10 eur na 30 dní. Podobne ako ostatné paušály z rodiny SLOBODA platí aj pre SLOBODU pre MLADÝCH automatická obnova každých 30 dní a možnosť aktivovať si paušál aj viackrát počas platnosti paušálu.

Paušál si môžu študenti aktivovať online priamo v mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo cez zákaznícky portál Moja zóna na webe operátora. Je však k tomu nutné predložiť študentský preukaz, ako je napr. karta ISIC alebo Potvrdenie o návšteve školy.

Náš tip
Google oficiálne predstavil Android 14 a množstvo noviniek s podporou AI

 

11.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+