MojAndroid

Online platby sa stali každodennou súčasťou našich životov. Práve predsviatočné obdobie je pripomienkou rizík, ktoré sa spájajú s online nákupmi. Vynárajú sa pofidérne e-shopy, neadekvátne zabezpečenie platieb alebo rôzne neoverené značky.

Mobilný operátor 4ka si pri tejto príležitosti pripravil praktický návod, nielen pre svojich zákazníkov, ale pre všetkých Slovákov. Návod vysvetľuje, ako sa v labyrinte moderných platobných možností nestratiť a na druhej strane ako využiť všetky výhody a zjednodušenia, ktoré aktuálne technológie ponúkajú.

Elektronickú knižku 4ka smart tipy: Ako mať online platby pod kontrolou si môže odteraz každý stiahnuť zdarma na adrese: http://bit.ly/4ka_SMART_tipy 

Ide o 41-stranovú elektronickú brožúrku, v ktorej 4ka vysvetľuje históriu mobilných platieb. Prechádza od prvých bankomatov v uliciach Slovenska až po platobné terminály v obchodoch. Nástupom streamovania do online prostredia sa posunuli aj naše voľnočasové aktivity do iného štádia. Hudbu, filmy, TV už mnohí sledujú digitálne.

4ka datovanie mladych ludi

Operátor zároveň radí, ako na jednej strane vybaviť všetko okolo dovolenky online a na druhej strane, ako prežiť platby v zahraničí bezpečne. Netreba chodiť do kamennej pobočky banky, pretože smart platby cez smartfón vedia vyriešiť už väčšinu účtov, vrátane toho od mobilného operátora. Knižočka sa venuje aj najmodernejším trendom v online platbách, ktoré majú na Slovensko doraziť v blízkej dobe.

4ka vždy berie ohľad na svojich zákazníkov a počúva ich spätnú väzbu. Práve výsledkom toho je tento návod, ktorý im chýbal.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+