MojAndroid

Koniec roka patrí na našom webe dvom veľkým anketám. Popri NAY Android Roka 2018, kde hlasujete za najlepšie zariadenia za uplynulý rok a hráte o vyše 20 cien, beží aj anketa 4ka Android Code 2018. Tu už tradične hľadáme tie najlepšie slovenské Android aplikácie, pričom ste to práve vy, kto rozhodne o poradí v jednotlivých kategóriách. Aby sa vám lepšie hlasovalo, postupne vám predstavíme všetky súťažné kategórie. Dnes budeme pokračovať kategóriou aplikácií Doprava.

“”

HOPIN – taxi, limuzíny, MHD

S aplikáciou HOPIN si môžete objednať taxík, luxusnú limuzínu či pozrieť aktuálnu polohu MHD spolu s cestovným poriadkom. V aplikácii sú dostupné tri profily, a to Profil TAXI, Profil LIMO a Profil MHD (LIMO a MHD sú však momentálne dostupné iba v Bratislave). Objednať si taxík bez telefonovania nebolo nikdy tak jednoduché. Nechýbajú možnosti ako vybrať si typ, respektíve veľkosť vozidla, či podpora sledovania aktuálnej polohy vami objednaného taxíka. Prémiovejšie profily LIMO a MHD však potom ponúknu ešte luxusnejšie vymoženosti. Viac informácií o jednotlivých profiloch a funkciách sa dočítate na stránke aplikácie v Obchode Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

IDS BK

Jedná sa o oficiálnu aplikáciu integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji. Ponúka nákup jednorazových a denných cestovných lístkov, podporuje vyhľadávanie spojení, zastávok a liniek v rámci IDS BK. Nechýbajú ani aktuálne informácie o dianí v IDS BK. V aplikácii si môžete ukladať kredit na nákup cestovných lístkov. Pre plnohodnotné využitie všetkých služieb appky si nezabudnite zapnúť GPS lokalizáciu na vašom zariadení.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Košice región turizmus

Máte už dosť ťažkých knižných sprievodcov a máp? Nová mobilná aplikácia Košice Región Turizmus je najjednoduchším riešením ako online alebo offline objavovať náš región. Aplikácia bola špecificky vytvorená za účelom, aby vám pomohla čo najviac zjednodušiť váš výlet ako aj si čo najlepšie užívať destináciu Košice Región. Navštívte Košický región a pomocou aplikácie sa môžete veľmi ľahko orientovať a navštevovať zaujímavé pamiatky, atrakcie či podujatia v regióne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

ParkDots

S parkovacou aplikáciou ParkDots ľahko nájdete vhodné parkovisko v blízkosti vášho cieľa a odnavigujete sa naň. V aplikácii tiež okrem aktuálnej obsadenosti nájdete všetky potrebné informácie o parkovisku, jeho vybavení, cenníku a možnostiach úhrad parkovného. Vďaka EČV a platobnej karte bezpečne uloženej vo vašom profile uhradíte parkovné veľmi pohodlne priamo z mobilu. 15 minút pred uplynutím doby, na ktorú máte parkovné uhradené vám appka pošle notifikáciu a môžete si ho na diaľku predĺžiť.

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

Ubian

Cestujete po Slovensku verejnou dopravou často alebo len výnimočne? V oboch prípadoch je dobré vedieť ako sa čo najrýchlejšie dostať tam, kam potrebujete a neustále mať prehľad o vašich spojoch. Práve pre vás je tu nová mobilná aplikácia Ubian, ktorá zohľadňuje všetky požiadavky a potreby cestujúcich. Stačí vám mobilný telefón a priamo z miesta, na ktorom sa nachádzate zistíte všetko o doprave do cieľa svojej cesty.

Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma

Zaži Tatry

Aplikácia ako stvorená pre tatranského dobrodruha. Spoznajte Tatry ako málokto pred vami – z vtáčej perspektívy a bez internetu! V appke Zaži Tatry nájdete viac ako 180 štítov, 16 vodopádov, 21 chát a horských hotelov. To všetko v 67 dolinách. Vyberte si niektorý z 205 turistických chodníkov, z celkovej dĺžky 407 kilometrov. Aplikácia vám medzitým ukáže vašu aktuálnu polohu a prevýšenie.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

ZSE Drive

ZSE Drive vám zobrazí polohu najbližších nabíjacích staníc, ktoré môžete využívať spolu s informáciou o ich dostupnosti či obsadenosti. Online vyhľadávanie umožní používateľovi získať 24/7 prehľad o sieti nabíjacích staníc ZSE na území Slovenskej republiky. Aplikácia zobrazí aktuálny stav nabíjania, umožní vám tiež prístup k histórii vášho nabíjania a rôznym reportom a štatistikám, vďaka čomu viete vyhodnotiť efektívnosť e-mobility a sledovať svoje náklady.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po ôsmykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 29. 11. 2018 do 13. 1. 2019. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je nový smartfón Samsung Galaxy A7 2018! Okrem víťaza hlavnej ceny odmeníme aj ďalších desiatich z vás, ktorí dostanú doživotnú licenciu na navigáciu Sygic.

“”

Partneri ankety 4ka Android Code 2018

20.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+