MojAndroid

V poradí už siedmy ročník ankety o najlepšie slovenské mobilné aplikácie je tu! 4ka Android Code 2017 prináša možnosť hlasovať v siedmich kategóriách za tie najlepšie aplikácie, pričom môžete vyhrať atraktívne ceny. Hlasovanie prebieha od 4. novembra do 31. decembra 2017. Hlasuje sa v siedmich kategóriách TV aplikácie, spravodajské aplikácie, nakupovanie a predaj, doprava, hry, slovenské aplikácie – všeobecne a svetové aplikácie.

hlasovanie android code

Aby ste boli zapojení do žrebovania, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maili, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu. Aby ste sa vedeli zorientovať medzi súťažnými aplikáciami, tak vám dnes predstavíme kategóriu Nakupovanie a predaj.

Darujem za odvoz

Určite to poznáte – stará posteľ či skriňa vám zaberá miesto v garáži alebo v pivnici no vám je ju ľúto vyhodiť. Našťastie, existuje služba za-odvoz.sk, ktorá ponúka aj mobilnú aplikáciu Darujem za odvoz. Tá vám umožní prehľadávať aktuálne inzeráty na protáli za-odvoz.sk a prípadne strážiť vami vybrané inzeráty. Okrem toho máte k dispozícii množstvo filtrov, vďaka ktorým nájdete konkrétne ponuky. Tiež môžete inzeráty prehľadávať podľa krajov alebo podľa kľúčových slov.

Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.3
Aktuálna cena: Zdarma

Bazar.sk

Obľúbený slovenský bazar.sk určite mnohí poznáte a jeho súčasťou je aj spoľahlivá a prehľadná aplikácia Bazar.sk. Tá ponúka všetko to, čo poznáte z webu, akurát vo forme priateľnej pre dotykové plochy našich mobilných zariadení. Okrem prehliadania a filtrovania pridaných inzerátov môžete aj vy pridávať nové – tu oceníte priamu integráciu fotoaparátu na smartfóne či tablete, vďaka čomu inzerát pridáte oveľa rýchlejšie a jednoduchšie ako cez počítač. Nechýbajú upozornenia vyhľadávacieho agenta pre uložené hľadania či informácie o zmenách pri uložených inzerátoch.

Verzia: 3.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

COOP Jednota

Sieť predajní COOP Jednota ponúka aj vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorá vám výrazne uľahčí nakupovanie v Jednote. Aplikácia ponúka funkcie pre vyhľadávanie predajní, ale aj pre prehľad vašich vlastných nákupov. Nájdete tu uloženú digitálnu podobu vašej vernostnej karty spolu s informáciami o nákupoch a nároku na zľavu. Okrem toho vám aplikácia pomôže nájsť najbližšie potraviny a aj vás k nim zavedie prostredníctvom navigácie.

Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

dm Slovensko

Aj sieť drogérií dm prichádza so svojou vlastnou mobilnou aplikáciou dm Slovensko. Aplikácia ponúka prehľad vašich kupónov, ktoré tak nemusíte nosiť v papierovej podobe, ale máte ich vždy poruke priamov aplikácii vo vašom smartfóne. Okrem toho si môžete prezrieť vaše staré uplatnené kupóny. Samozrejme, nájdete tu najnovšie informácie a ponuku siete dm, pričom ani v tejto aplikácii nechýba digitálna forma vašej zákazníckej karte.

Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3
Aktuálna cena: Zdarma

ZlavaDna.sk

Radi si krátite chvíle prezeraním zľavových portálov na smartfóne? V takom prípade u vás nesmie chýbať aplikácia ZlavaDna.sk. Tá okrem aktuálnych zliav ponúka ešte oveľa viac zaujímavých funkcií. Nájdete tu tie najlepšie zľavy a dôležité filtre, ale aj vaše vlastné kupóny, ktoré si tak nemusíte vytláčať ale môžete sa nimi jednoducho preukazovať pri použití daného kupónu.

Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Menucka.sk

Ak radi navštevujete reštaurácie počas obeda, určite ste si všimli rozmanitosť ponúk obedových menučiek. Našťastie, aplikácia Menucka.sk prináša prehľad všetkých dostupných reštaurácií s obedovým menu vo vašom okolí. V aplikácii vidíte všetky dostupné denné menu, môžete vyhľadať reštaurácie na inom mieste a dokonca jednotlivé ponuky filtrovať, či už podľa preferencií alebo podľa vašej aktuálnej chute. Aplikácia tiež ponúka magazín s článkami o gastronómii či súťaže o vouchery do reštaurácií.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Bistro.sk

Bistro.sk je jedným z najväčších gastronomických portálov na Slovensku. Nájdete tu informácie o donáške jedla z viac ako 440 reštaurácií. Nechýba tu 100 tisíc hodnotení, na základe ktorých si môžete vybrať tie najlepšie donášky pre vás. K dispozícii sú užitočné filtre pre triedenie dostupných výsledkov, pričom aplikácia pracuje veľmi jednoducho – po zadaní polohy sa vám zobrazia všetky aktuálne dostupné reštaurácie, kde vidíte aktuálne dostupné menu a celkovú ponuku jedál.

Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Rýchly prevod mien

Ak cestujete za hranice eurozóny, napríklad k susedom do Česka, Maďarska či Poľska, je veľmi pravdepodobné, že budete potrebovať prepočítavať eurá do cudzích mien. K dispozícii máte aktuálne a včasne aktualizované kurzy veľkého množstva svetových mien, pričom môžete vybrať vaše obľúbené a posunúť ich na vrch zoznamu. Tie, ktoré vôbec nepoužívate, môžete úplne skryť. Poteší prehľadné menu so všetkými dôležitými informáciami na tom správnom mieste.

Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte a vyhrajte!

Aby ste boli zapojení do žrebovania v ankete 4ka Android Code 2017, musíte zahlasovať vždy za jednu mobilnú aplikáciu v každej zo 7 súťažných kategórií, vyplniť svoje kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie na odkaze, ktorý vám bude doručený po hlasovaní na vami zadaný e-mail. Následne budete zaradení do žrebovania o hodnotné vecné ceny.

hlasovanie android code

Ceny pre hlasujúcich

Odovzdať svoj hlas v ankete 4ka Android Code 2017 sa oplatí aj vďaka cenám, ktoré si pre hlasujúcich pripravili partneri ankety. Okrem predplatených kariet s kreditom od 4ky bude určite veľkou motiváciou aj štýlový smartfón Xiaomi Mi6, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu po ukončení ankety a vyhlásení výsledkov. Neváhajte preto ani chvíľu a hlasujte.

Generálnym partnerom ankety 4ka Android Code 2017 je operátor 4ka. Hlavnými partnermi sú Tatra Banka, ESET a Xiaomi

1.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+