MojAndroid

Najmladší operátor nás o novinke informoval prostredníctvom e-mailu. Pre nových zákazníkov si pripravil ponuku, v rámci ktorej môžu ušetriť 2 eurá mesačne na nové paušály SLOBODA. Motivácia prechodu je teda jasná – ušetriť.

Mohlo by vás zaujímať:

Ak si v období od 13.10.2022 do 28.2.2023 úspešne prenesiete telefónne číslo do 4ky a aktivujete si niektorý z nových paušálov SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA, automaticky získate spomínaný Bonus za prenos. Zľavu môžete mať prakticky neustále, až dovtedy, kým budete paušál využívať a riadne zaň platiť.

4ka bonus
Zdroj: 4ka

Najjednoduchším riešením, kedy sa nemusíte o nič starať, je nastaviť si automatickú platbu z platobnej karty. Všetko je možné nastaviť v aplikácii Moja 4ka, prípadne na webe Moja zóna.

Ako si preniesť číslo do 4ky a získať BONUS za prenos:

  1. Kúpte si 4ka SIM kartu a aktivujte jeden z paušálov SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA na ktoromkoľvek z predajných miest 4ky, alebo si ju objednajte online cez e-shop 4ka.sk
  2. Pri kúpe požiadajte o prenos vášho čísla do 4ky a to najneskôr do 28.2.2023
  3. Po úspešnom prenose čísla získate automaticky Bonus za prenos 2 Eur každých 30 dní
Náš tip
Program a súťaže: Toto vás čaká na Smart Roadshow 2022 v Košiciach
13.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+