MojAndroid

Mobilný operátor na svojom webe zverejnil informácie o novom paušále, ktorý je vhodný pre tých, ktorí často telefonujú. 4ka trochu nezvyčajne nemieri na dáta, ale len na hovory a SMS. Za 15 eur mesačne ich zákazník získa neobmedzené množstvo.

Paušál SLOBODA HLAS obsahuje neobmedzené volania a SMS správy v celej EÚ. Pokiaľ by zákazník potreboval dáta, môže si ich dokúpiť. Štandardné dátovanie bez balíka vyjde na 1 cent za 1 MB, no skôr odporúčame dátový balík GIGA s automatickou obnovou.

4ka hlas
Paušál stojí 15 € mesačne, prvý mesiac za 4 € | Foto: 4ka

Jeho cena je 2 € na 30 dní a prináša 1 GB voľných dát. K dispozícii je samozrejme aj DENNÉ NEKONEČNO za 1,50 € na deň, ktorý obsahuje 15 GB dát.

4ka: Všetky paušály len za 4 eurá na mesiac

Paušál je možné aktivovať poslaním SMS správy v tvare SH na číslo 950, prípadne pomocou portálu Moja zóna alebo v aplikácii Moja 4ka. Operátor teraz v rámci letnej akcie ponúka všetky svoje paušály len za 4 eurá mesačne, akcia platí na prvý mesiac. Ušetriť je tak možné až 18 € v prípade najvyššieho paušálu SLOBODA∞ +.

Moja 4ka
Moja 4ka
Developer: Swan Mobile, a. s.
Price: Free
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot
  • Moja 4ka Screenshot

Čo na to konkurencia?

Zatiaľ čo dátové paušály ponúkajú za rovnakú cenu podstatne viac ako konkurencia, v prípade nového hlasového paušálu to tak úplne neplatí. Pokiaľ nemáte záujem o dátovanie, veľmi slušné ponuky má aj konkurencia.

Dávame pritom do pozornosti aj najvyšší paušál v 4ke, v rámci ktorého za 22 eur mesačne získate neobmedzené nielen telefonovania a SMS, ale aj dáta.

O2 SMART Paušál bez dát stojí 15 € mesačne (s digitálnym bonusom). Najlacnejší paušál v Telekome, ktorý ponúka neobmedzené volania a SMS, stojí 20 eur mesačne. Rovnako je na tom aj Orange, avšak pridáva k tomu aj 2 GB dát plus neobmedzený dátový balík nonstop chat.

Náš tip
4ka vs. Radosť: Porovnanie neobmedzených ponúk, ktorá sa oplatí viac?

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+