MojAndroid

Ak hľadáte aplikáciu určenú na správu úloh, povinností a To-Do listov, zrejme ste už v minulosti narazili na titul Any.DO. Ide o veľmi užitočný a šikovný nástroj, ktorý umožní spravovať veľké množstvo rôznych projektov s viacerými úlohami. Aplikácia má po celom svete milióny pravidelných užívateľov, pre ktorých teraz prichádza v úplne novej verzii 3.0. Tá pridáva veľké množstvo vylepšení a nových funkcií, ktoré by teoreticky mohli zaujať aj nových užívateľov.

Medzi najzaujímavejšie novinky patrí určite možnosť nastavenia spolupráce s viacerými skupinami To-Do listov. Vďaka tomu môžete priamo v aplikácii využívať funkcie spolupráce s rodinou, ale ďalšia skupina To-Do listov môže byť určená pre kolaboráciu v práci. Jednoducho tak môžete mať v jedinej aplikácii vždy poruke všetky úlohy a povinnosti, ktoré musíte splniť. Pribudla tiež jednoduchá navigácia pomocou zoomovania na jednotlivé skupiny To-Do listov, vďaka čomu môžete takto jednoducho a rýchlo nahliadnuť na všetky vaše záznamy a následne si vybrať ten, ktorý hľadáte.

anydo-1 anydo-2 anydo-3

Aplikácia je k dispozícii zadarmo, no niektoré pokročilé funkcie sú súčasťou predplatného. To stojí 27 USD ročne, čo je výrazný pokles oproti pôvodnej cene 45 USD. Na výber je tiež mesačné predplatné vo výške 3 USD. Spoločnosť stojaca za aplikáciou síce neuvádza presné čísla počtu predplatiteľov, no podľa CEO spoločnosti Omera Perchika funguje model predplatného veľmi dobre a spoločnosť je s ním spokojná. Aplikácia je dostupná v novej verzii pre široké spektrum platforiem, vrátane systému Android, iOS, MacOS, Chrome a spustíte ju pohodlne aj z internetového prehliadaču. Ak sa aj vy chcete pridať k 12 miliónom užívateľov aplikácie, stiahnuť si ju môžete v najnovšej verzii aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TechCrunch

17.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+