MojAndroid

Posledný deň v roku je pre mnohých časom osláv, rodinných stretnutí či bilancovania posledných 12 mesiacov. Tak ako tento, tak aj po minulé roky sme využívali denne svoje smartfóny a tablety, a preto nevidíme dôvod, prečo by nám nemali pomôcť aj na Silvestra. Prinášame vám preto výber 10 aplikácií, ktoré by vám vo vašom Android zariadení nemali chýbať ani v posledný deň tohto roka.

2014

Výber aplikácií bude rôznorodý a je len na vás, ktoré z titulov si nainštalujete. Budeme však radi, ak nám v komentároch prispejete aj vašim tipom a napíšete nám, ktorá aplikácia vám počas predošlých silvestrovských osláv pomohla najviac.

Cocktail Flow – Drink Recipes

Pekne spracovaná aplikácia s receptami na stovky zaujímavých drinkov a nápojov. Hoci sú návody dostupné iba v angličtine, nemali by ste mať problém s ich realizáciou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

TV Guide TIVIKO – EU

Okrem spoločenských hier si každý z vás na Silvestra pustí aj zaujímavý program v televízii. Určite sa vám preto hodí TV program pre Android zariadenia.

Verzia: 2.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

AlcoDroid Alcohol Tracker

Polnočný prípitok si dá určite každý, no po zábave o 4 ráno sa treba nejako dostať aj domov. Preto vám odporúčame aplikáciu AlcoDroid Alcohol Tracker, ktorá vám aspoň približne povie, či ešte máte nejaký zostatkový alkohol v krvi.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

TeslaLED Flashlight

Ak si potrebujete prisvietiť pri zapaľovaní ohňostroja alebo ste na chate, kde nie je elektrina, určite sa vám hodí aplikácia TeslaLED Flashlight.

Don’t get angry! FREE

Anglický port známej spoločenskej hry Človeče, nehnevaj sa určite poteší všetkých, ktorí sa na Silvestra oddávajú aj spoločným chvíľam s priateľmi a rodinou. Hra je priam určená pre tablety a ich väčší displej, no zabaviť sa môžete aj na displeji smartfónu.

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

New Year Countdown 2014 Free

Živá tapeta s odpočtom času do nového roka. Okrem peknej grafiky zaujme aj svojou nenáročnosťou.

Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Anti-Theft

Viac ako po iné dni je na Silvestra šanca, že svoje zariadenie stratíte, niekto vám ho ukradne alebo si ho zabudnete v nejakom bare. Nainštalujte si Anti-Theft od Avastu a svoje zariadenie s ľahkosťou nájdete, môžete ho ovládať alebo vymazať.

Náš tip
Ako nájsť, uzamknúť a vymazať váš Android pomocou Android Device Manager
Náš tip
APLIKÁCIE | Android Device Manager v obchode Play

HOPIN TAXI – Slovensko

Potrebujete sa odviezť z mesta domov, ku známym alebo na ďalšiu párty? Tak sa vám určite zíde zoznam taxi služieb vo vašom okolí. Aplikácia HOPIN TAXI – Slovensko vám v tomto prípade ponúkne všetko, čo potrebujete.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Spin the Bottle

Alkoholicky opojení používatelia Androidu by mohli oceniť aplikáciu Spin the Bottle, ktorá je náhradou za známu hru Fľaša. O čo sa hrá, necháme na výbere každého z vás…

Polagram

Oslavy nového roka môžete zachytiť na fotografiách, ktoré si môžete následne nechať vytlačiť a poslať na svoju adresu. Výborne vám na to poslúži aplikácia Polagram alebo Printic. Fotografie potom môžete poslať svojim známym a priateľom, aby mali pamiatku na novoročnú párty.

Náš tip
[APLIKÁCIE] Printic: Fotografie z Androidu do poštovej schránky rýchlo a jednoducho
Verzia: 571p
Aktuálna cena: Zdarma
30.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+