MojAndroid

ZUNO banka rozšírila funkcionalitu svojej mobilnej aplikácie ZUNO Kreditka o nové funkcie. Prvou je možnosť prevodu prostriedkov na vlastný alebo cudzí bežný účet. Novinkou je aj prehľadnejšie rozdelenie transakcií, ktoré klient kreditkou urobil. Filter ukáže aj jednotlivé transakcie spolu s ich popisom, teda či išlo o debet alebo kredit a v akej výške.

„Zmena v aplikácii Kreditka zjednodušuje manipuláciu s prostriedkami, ktoré má klient k dispozícii. V prípade potreby môže teraz jednoduchým spôsobom previesť peniaze na ľubovoľný účet,” uviedol šéf vývoja produktov a elektronického bankovníctva ZUNO Miroslav Endresl. „Do menu sme doplnili aj prelinkovanie na ostatné ZUNO aplikácie. Klient tak má po zapracovaní týchto vylepšení celú kreditku pod kontrolou priamo zo svojho mobilu.”

CCapp_Prevod-prostriedkov-IBAN_Z CCapp_screen-filter1

Náš tip
Smart Banka 2015: Poznáme najlepšie bankové aplikácie + víťaz Lenovo Vibe X3

K štandardným funkciám aplikácie patrí aj zmena limitov, blokovanie kreditnej karty alebo internetových platieb. Pomocou nej je možné aj jednoducho uhradiť splátku Kreditky. ZUNO banka ponúka dva typy kreditných kariet. O ich vydanie je možné požiadať online. Kreditku môžete dostať bez poplatkov za jej vydanie a vedenie s úverovým limitom od 250 € do 7 000 €. Platinová kreditka má úverový limit až 20 000 € a jej súčasťou je aj cestovné poistenie. Obe kreditné karty ponúkajú bezúročné obdobie až 55 dní.

Zdroj: TS

21.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+