MojAndroid

Nový projektor od ZTE je nástupcom zariadenia Spro 2. Novinka ponúka 8,4-palcový dotykový displej s 2K rozlíšením 2560x1600px, čo je však dôležitejšie, ten dopĺňa o WXGA projektor  (1366x768px) so svietivosťou 500 lumenov.

Projektor k premietaniu obrazu používa namiesto LED diód laser-fosforovú projekciu, ktorá zabezpečuje ostré zobrazenie a výborný jas. Projektor dokáže obraz premietnúť na plochu 80-palcov zo vzdialenosti 2,4m. Spro Plus tak môžete bez akýchkoľvek problémov premietať na väčšine povrchov. Navyše, to všetko bez nutnosti prístupu k elektrickej sieti. Zariadenie má totižto veľkú vstavanú batériu s kapacitou až 12100 mAh.

ZTESproPlus_2ň

Ostatné hardvérové špecifikácie v prípade WiFi modelu zahŕňajú procesor Snapdragon 801, 3GB RAM, 32 alebo 128GB vnútornú pamäť a audio system JBL so 4W stereo HARMAN reproduktormi s technológiou Dolby Digital. K dispozícii bude aj model s LTE, ktorý je ale vybavený čipom Snapdragon 625. Ostatné špecifikácie sú rovnaké.

ZTE Spro Plus projektor má byť k dispozícii od polovice tohto roka. Presná cena však výrobcom zatiaľ nebola stanovená.

Ďakujeme spoločnostiam Lenovo, Orange, MasterCard a Samsung za pozvanie na MWC 2016. 

22.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+