MojAndroid

Xiaomi Mi A1

Spoločnosť Xiaomi priniesla skutočne zaujímavý počin v spolupráci so spoločnosťou Google. Hlavnou výhodou je precízne kovové telo a čistý systém Android bez nadstavby od výrobcu. Zariadenie ponúka 5,5″ Full HD IPS displej, osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 625, 4 GB RAM, 64 GB interného úložiska a batériu s kapacitou 3080 mAh. Nechýba možnosť rozšírenia o pamäťovú kartu microSD a konektor USB typu C.

Zadný duálny fotoaparát ponúka rozlíšenie 12 + 12 MPix, pričom jeden z týchto senzorov je štandardný a jeden širokouhlý. Predná “selfie” kamera ponúka následne rozlíšenie 5 MPix. Poteší tiež funkcionalita GPS a E-compass, čítačka odtlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane. Zariadenie Xiaomi Mi A1 si môžete zakúpiť v e-shope TomTop za sumu približne 190 eur. S využitím zľavového kupónu PZ0127LCX klesne výsledná suma na hodnotu 182 eur. 

Kúpiť Xiaomi Mi A1 prostredníctvom e-shopu TomTop

Xiaomi Redmi 4X (3 GB/ 32 GB)

V e-shope TomTop prichádza v limitovanej akcii tiež smartfón Xiaomi Redmi 4X. Ponúka 5″ IPS displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov a 2,5D ochranným sklom, osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 430, 3 GB RAM, 32 GB interného úložiska (s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD) či batériu s kapacitou 4100 mAh. Zadný fotoaparát ponúka rozlíšenie 13 MPix, pod ktorým sa nachádza čítačka odtlačkov prstov. Predná kamera ponúka 5 MPix.

Zariadenie Xiaomi Redmi 4X si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu TomTop za sumu asi 123 eur. S využitím zľavového kupónu PZ0127LCX klesne výsledná suma na hodnotu približne 115 eur. Akcia platí len pri kúpe konfigurácie 3 GB RAM / 32 GB interného úložiska.

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X prostredníctvom e-shopu TomTop

Xiaomi Bluetooth Audio rozšírenie

Aktívne cvičíte? Chcete rýchlo ovládať hudbu z vášho smartfónu, prijímať hovory alebo reagovať na iné notifikácie? Skvelým zariadením je Bluetooth doplnok z dielne Xiaomi. Ide o jednoduchý valček z hmotnosťou 10 gramov, ktorý si môžete jednoducho pripnúť napríklad na tričko. Vďaka technológii Bluetooth 4.2 zariadenie funguje na diaľku približne 10 metrov a na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny aktívneho prehrávania.

Zariadenie sa nabíja prostredníctvom microUSB konektora. Ak máte o tento šikovný doplnok z dielne Xiaomi záujem, v ponuke e-shopu TomTop je k dispozícii v limitovanej akcii za približne 16 eur.

Kúpiť Xiaomi BT rozšírenie prostredníctvom e-shopu TomTop

18.9.2017
 • Dottore

  Ahoj,

  Máte niekto skúsenosti s nákupom telefónu z Číny? Ja mám skúsenosti iba s blbosťami do 15€. Ale telefón som ešte takto nekupoval. Ako je to so zárukou?

  • Tommy Cukrík

   1 rok ako aj na celom svete. Ale tak nepočul som o pokazenom Xiaomi

 • NVM

  Načo kupovať Mi A1 z Číny keď dorazí aj na SR :D

  • kubina

   Pretože na SVK, ta vyjde 230 :). Ak budeš mať štastie ušetríš 50€ :D

 • Peter Valo

  Práve som stornoval na tomtop.com 2 objednávky. Objednal som a po 10 dňoch nič. V skutočnosti to nemali na sklade. Ale i napriek tomu je to super akcia. Tomtop však u mňa skončil.

+