MojAndroid

Patríte aj vy do skupiny používateľov, ktoré svoje zariadenia využívajú naplno a je im jedno, akú (energetickú) cenu za to zaplatia? Tak potom vás určite zaujme nové živé pozadie Armageddon od známeho developera s menom Maxelus. To prináša motív konca sveta priamo na displej vášho Android zariadenia. Okrem toho aplikácia prináša aj obrovské množstvo možností a motívov pre asteroidy, za ktoré si ale budete musieť dodatočne doplatiť.

_DSC3014

Priamo v aplikácii Armageddon si môžete nastaviť počet asteroidov, vzhľad pozadia aj vzhľad planéty, na ktorú majú dopadnúť. Jednou z najlepších funkcií je schopnosť reagovať na pohyby zariadenia pomocou gyroskopu, takže si asteroidy môžete prezrieť z každej strany. V nastaveniach tiež nájdete čas, za ktorý majú dopadnúť na planétu. Viac vám o tejto aplikácii napovie nižšie priložené video.

Ak sa vám táto aplikácia páči, môžete si ju kúpiť za 1,49 EUR. Za ďalšieho takmer 1 a pol eura si môžete zakúpiť aj dodatočné skiny pre ďalšie asteroidy, čo však toto živé pozadie už poriadne predraží. Nám sa toto pozadie veľmi páči a oceňujeme na ňom najmä množstvo nastavení, ktoré sa väčšinou v aplikáciách tohto typu nenachádzajú. Armageddon tiež zaujme svojou jedinečnosťou. Ak tak chcete zaujať priateľov a pozerať sa denne na veľmi pekne spracované pozadie, kúpu tejto aplikácie určite neoľutujete.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: 1,49 €
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: 1,49 €

21.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+