MojAndroid

Novinky z prostredia Android aplikácií, aktuálne informácie o aktualizáciách, ale aj rekapitulácia mimoriadnych udalostí za uplynulý týždeň. Aj to nájdete v rámci nášho nového pravidelného seriálu Zhrnutie týždňa!

Liptov – Nízke Tatry | Aplikácia

V Obchode Play občas natrafíme aj na šikovnú aplikáciu, ktorá ukáže krásy Slovenska aj vo vašom Android smartfóne. Jednou z nich je aj Liptov – Nízke Tatry. Vďaka tejto aplikácií môžete objaviť nové turistické, cyklistické a iné trasy v okolí Liptova a Nízkych Tatier. Nechýba prehľad ubytovania a ďalšie atrakcie, ktoré môžu zaujať domácich či zahraničných turistov.

Náš tip
Liptov – Nízke Tatry: Ďalšia užitočná mobilná aplikácia pre turistov
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Google Fit | Aktualizácia

Spoločnosť Google nepriniesla rozsiahlu aktualizáciu svojej fitness aplikácie už približne dva roky. Táto situácia sa teraz mení, a to pre Android aj iOS. Google v spolupráci s organizáciou „American Heart Association“ a Svetovou zdravotníckou organizáciou oznámila kompletnú rekonštrukciu aplikácie Google Fit, ktorá prináša nové motivačné funkcie a úplne nový dizajn.

Náš tip
Google Fit dostáva rozsiahlu aktualizáciu. Nechýba nový dizajn pre Android a iOS

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

PICNIC | Aplikácia

Mnoho ľudí v dnešnej dobe má vo zvyku okamžite uverejňovať fotky z výletov či dovoleniek. Počasie ale nemusí priať vždy každému a farby fotografie, napríklad farby oblohy vtedy vôbec nepôsobia pekne. Nie len do takýchto situácií je určená aplikácia PICNIC od tvorcu ESTsoft Corp., ktorá vás fádnych farieb zbaví najrýchlejšie.

Náš tip
PICNIC: Zrýchlený Photoshop do vrecka
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Gmail | Nová funkcia

Aplikácia Gmail v systéme Android práve získala ďalšiu funkciu od svojho veľkého brata na desktope. Približne od verzie 8.7 a vyššej môže služba Gmail pre systém Android zrušiť odosielanie e-mailov. Ak v poslednú chvíľu zistíte, že vám v maily chýba niečo dôležité, alebo objavíte gramaticu chybu, tak máte niekoľko sekúnd, aby ste rýchlo zvrátili správu a potrebné veci doplnili, poprípade opravili.

Náš tip
Gmail pre Android prináša možnosť zrušenia odosielania e-mailu

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Kto míňa za nákupy v mobilných hrách viac?

Z prostredia Android hier sme si pre vás pripravili trochu netradičný článok. V rámci článku sme odhalili správu, ktorá prináša štatistiky toho, kto míňa za nákupy v mobilných hrách viac. Pôjde o mužov? Alebo naopak majú v tejto kategórii napred naše nežnejšie polovičky?

Náš tip
Kto míňa za nákupy v mobilných hrách viac – muži alebo ženy?

Ak máte tip na zaujímavú Android aplikáciu zo slovenskej alebo zahraničnej produkcie, neváhajte a napíšte nám do komentárov!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (33/2018)
Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android smartfóny (33/2018)
25.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+