MojAndroid

Záchodovky sú tu opäť a vo svojej 4. časti vám prinášajú dávku zaujímavých hier, ktorými si môžete spríjemniť svoje sedenie na záchode! Chvíle, ktoré trávite na toalete už nebudú nikdy nudné. Doteraz sme vám predstavili už 3 časti tohto seriálu, pričom ste nám niekoľko tipov na zaujímavé hry poslali aj vy. Dnes sme si pre vás pripravili opäť päticu hier a veríme, že sa vám budú páčiť :-)

Jetpack Joyride

Jednoduchá hra Jetpack Joyride patrí v obchode Play medzi obľúbené, za čo môže vďačiť najmä zaujímavému hernému princípu a jednoduchému ovládaniu, ktoré zvládne naozaj hráč každého veku. Vašou úlohou v tejto hre je zbierať mince v tajnej továrni, kde na vás čaká niekoľko nepriateľov a prekážok, ktoré po ceste musíte prekonať. Výbornou správou je aj to, že je táto hra dostupná úplne bezplatne :-)

jetpack_joyride_main

Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.3.480520
Aktuálna cena: Zdarma

Glow Air Hockey

Táto Android hra patrí rovnako medzi veľmi populárne, aj keď ide iba o jednoduchý titul s motívom vzdušného hokeja. Spracovanie hry je síce jednoduché, no spĺňa svoj účel a celkovo tomuto titulu nemožno nič vytknúť. Stiahnuť si ho môžete pomocou nižšie priloženého odkazu.

glow-air-hockey

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Plants vs. Zombies 2

Veľmi zaujímavou Android hrou je aj titul Plants vs. Zombies 2. V ňom je vašou úlohou zabíjať kreslených zombiekov pomocou rastliniek, ktoré sadíte na plochu trávnika pred vašim domom. Zombieci majú rôzne vlastnosti a rovnako proti nim môžete nasadiť rôzne rastliny. Keď sa do toho ale raz dostanete, už nebudete chcieť prestať hrať.

Plants vs. Zombies 2 g

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Angry Birds Transformers

Novinka z dielne spoločnosti Rovio prináša opäť rozhnevaných vtákov bojujúcich proti zlým prasatám. Tentokrát sa ale vtáky premenia na Transformerov (Transfovtáky?), ktoré majú špeciálne schopnosti. Pomôžete im poraziť zelenú armádu v zaujímavo spracovanej Android hre?

Angry

Verzia: 1.35.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.35.8
Aktuálna cena: Zdarma

Machinarium

Josef je malý robot, ktorý bol vyčlenený z mestského kolektívu. Svojou šikovnosťou a (vašim) logickým myslením sa však do mesta chce vrátiť a popri tom zachrániť svoju priateľku. Problémy mu robí aj gang Black Cap Brotherhood, ktorý sa snaží prekabátiť a poraziť. Vašou úlohou je pomocou logiky zistiť, ako môže Josef vyriešiť situáciu, v ktorej sa momentálne nachádza. Ide o hru typu “nájdi a použi”, čo je niekedy naozaj obtiažne, preto nečakajte, že pôjde o chvíľkovú záležitosť. Vďaka perfektnej grafike a hudbe si vás hra do seba dokonale vtiahne a hľadanie skrytých predmetov a postupov, ktoré by pre vás bolo inokedy nudné, vás úplne pohltí a núti vás pokračovať v progrese.

machinarium_1

Verzia: 2.3.7
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €
Verzia: 2.3.7
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 1,89 €

Poznáš aj ty zaujímavú hru, ktorú si spustíš vždy, keď prídeš na záchod? Tak nám napíš do komentárov pod tento článok jej názov. Možno ju v najbližšej časti nášho seriálu zaradíme do výberu :-)

10.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+