MojAndroid

Zdá sa, že aj v kategórii mobilných hier začína prevládať žáner battle royale. Ten zakladá na jednoduchom princípe súboja, v ktorom na konci zostáva ten najlepší hráč. Takáto vlna zasiahla aj populárnu a dnes už takpovediac kultovú hru Tetris. Práve tá už čoskoro príde do Obchodu Play v novom prevedení Tetris Royale.

Najšikovnejší zostáva, hrá sa o tvary

Určite každý už niekedy počul o hre Tetris. Je to jeden z najznámejších titulov na svete a behom rokov si svoju cestu našiel nielen na počítače, ale aj smartfóny. Ukázali sa jej najrôznejšie variácie a módy, a tak si dnes môžete nájsť ten pravý priamo pre seba.

tetris royale
Fanúšici žánru battle royale si budú môcť zmerať svoje sily aj v Tetrise

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov hier ako PUBG Mobile alebo Fortnite, tešte sa na ďalšiu podobnú hru. Do Obchodu Play vďaka spolupráci medzi N3TWORK a The Tetris Royale čoskoro zavíta hra Tetris Royale.

Viacero herných módov

Tetris Royale založí svoje fungovanie na jednoduchom princípe. Súboj stovky hráčov vyhrá ten najlepší. Okrem klasického súboja si ale budete môcť zahrať aj rôzne denné výzvy. Navyše bude na výber aj sólo mód pre prípad, že sa budete chcieť zdokonaľovať bez konkurencie.

tetris royale
Tetris Royale by malo prísť na Android smartfóny už koncom roka

Zatiaľ nie je celkom jasné, kedy Tetris Royale zavíta do Obchodu Play. Jasné však je, že sa tak stane už tento kalendárny rok. Smutnou správou môže byť, že v aplikácii pravdepodobne bude množstvo mikrotransakcií. Tie by mali síce zlepšiť vaše hráčske schopnosti, ale vývojári sa im mohli úplne vyhnúť.

Náš tip
Facebook Messenger už ponúka medzi minihrami aj Tetris

2.7.2019
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+