MojAndroid

Spoločnosť Google pri prezentácii projektu Android One v Indii predstavila aj ďalšiu novinku, ktorú ponúkne svojim zákazníkom. Ňou je prehrávanie videí z YouTube offline, ktoré bude dostupné spočiatku iba v tejto ázijskej krajine. Sundar Pichai týmto potešil zrejme celý IT svet a my ostatní zatiaľ Indii iba ticho závidíme. Ako však bude offline prehrávanie videí fungovať v praxi?

Náš tip
Google odhalil prvé zariadenia z projektu Android One

youtube-offline

Videá si z populárnej služby budete môcť stiahnuť do pamäte svojho zariadenia ešte kým budete na Wi-Fi. Neskôr tak budete mať prístup k offline obsahu, pričom ak Google dodrží svoje slová spred niekoľkých mesiacov, sa budú do počtu prezretí počítať aj offline videnia klipov a videí. V čase, kedy sa za mobilný internet ešte stále platia dostatočne vysoké poplatky, je toto riešenie naozaj vítané. Sme len zvedaví, či sa ku nám offline YouTube dostane ešte skôr, ako bude mobilný internet úplne zadarmo…

Zdroj: Phandroid

16.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+